Wpis z mikrobloga

Mam 193cm wzrostu, ważę 90kg, nie garbie się i nie mogę tego zrozumieć dlaczego wciąż nie mam dziewczyny. Gdzieś mam znajomych, przyjaciół chciałbym tylko dziewczynę z którą mógłbym przede wszystkim uprawiać seks. W całym moim marnym dziewiętnastoletnim życiu "podrywałem" 5 dziewczyn i od razu byłem bezpośredni, dałem im do zrozumienia, że chce tylko je wyruchać, nie interesowały mnie inne normickie tematy. Obwiniam za wszystko twarz, chociaż nikt mi nigdy nie powiedział, że jest brzydka tylko jedna gruba świnia z czerwonym ryjem w podstawówce której opinię mam nosie ale jednak w pamięci to zostało, to wszystko co chciałem ogłosić, nie chwalę się wzrostem tylko wyjaśniam, że wzrost jest nieistotny w moim przypadku.
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna: wiem, że zaraz pewnie mi pojedziesz, ale:

"-gdzieś mam znajomych, przyjaciół"
"-od razu byłem bezpośredni, dałem im do zrozumienia, że chcę tylko je wyruchać"

prawdopodobnie to właśnie jest przyczyną Twojego problemu.
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna: tylko właśnie dzięki znajomym łatwiej poznać dziewczynę, plus taka relacja rozwija się stopniowo i nie wychodzisz na creepa/desperata/chama.
Dziewczyny lubią seks, jasne, ale zwłaszcza w tym przedziale wiekowym niekoniecznie będą się czuły dobrze z faktem, że to jedyne na co mogą liczyć z Twojej strony.
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda: Jakiego czytania w myślach?
Mówię o normalnym schemacie, poznajesz kogoś, lubicie się, w pewnym momencie naturalnie przechodzicie do seksu, tak działa 85% społeczeństwa.
Co do chadzików - ja krytykuję, nie korzystam z usług :)
  • Odpowiedz