Wpis z mikrobloga

@ledoux: Działa tylko do najsmaczniejszych napojów to nie należy, nawet te specjalnie smakowe. Do tego trzeba być ostrożnym przy powtórnym zalewaniu jednego dnia, ja kiedyś przesadziłem i efekt miałem jak nigdy dotąd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ledoux: Działa, tylko zapłon może mieć opóźniony, ja sypię 25 g mniej więcej na raz, matero może 200 ml max ma objętości i zalewam aby namoczyć liście, potem zalewam do pełna, wypijam całość na dwa czy trzy podejścia i odstawiam bez wody. Po jakichś 30 min zaczynam czuć efekty, więc zalewam jeszcze raz żeby je podtrzymać. Ogólnie przez taką ilość przelewam 0,7 l wody i jest spoko. Na początek polecam
  • Odpowiedz
@ledoux:

@d1dm:

do najsmaczniejszych napojów to nie należy


A ja właśnie pije yerbe ze względu na smak a nie na to czy działa czy nie. Lubię gorzkie, intensywne smaki i smak yerby jest sztosem :) Najlepiej mi siedzi z miętą i orczem. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Larv: parafrazując klasyka - pierwszy dzień yerby I juz mnie #!$%@? ci kawosze XDDDD

Zasypalem pół matero i zalewane już bylo 3 raz od 8. W smaku jest super, nie przeszkadza mi w ogóle gorzkosc. mam trochę swojej mięty to jutro sobie troszkę pomieszam, następna paczkę może wybiorę coś owocowego.

Będę musiał brać do pracy paczkę, bo mógłbym sobie te yerbe saczyc non stop, a tu dopiero 12 a ja
  • Odpowiedz