Wpis z mikrobloga

Egzamin zdany!
Dzięki za wszystkie plusy i atencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zepsułem tylko slalom szybki (wymagane 30 km/h). Za pierwszym razem pojechałem 27km/h, za drugim już na kozaka - 33 km/h.
Po mieście jeździło się całkiem przyjemnie, nie popełniłem tam żadnego błędu.
Pijcie ze mną kompot i widzimy się na drodze!

Wołam plusujących poprzedni wpis:

Sevoy - Egzamin zdany!
Dzięki za wszystkie plusy i atencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zepsułem tyl...

źródło: comment_dWcooRgnzintbDy0mt9EyRv3a89oT25D.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Sevoy Przekroczenie dopuszczalnej prędkości to był hit, na drodze do max 20/h, przed wysepką za mocno depnąłem bo była dość stroma i osiągnąłem zawrotne 22/h zjeżdżając z niej. Potem się #!$%@?łem i wszędzie jechałem 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jak mówię, spójrz na datę kiedy to było, przez ostatni rok prawie codziennie w samochodzie, rozpadającym się focusie mk2 który na przyśpieszenie jak maluch, no idzie się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jordas: minimum 25 minut, ja jeździłem 30.
Najprawdopodobniej kupię Hondę CBR 125R, miałem na oku Suzuki GSX-R 125 ale kosztuje aż 14k. Honda koło 8-9 używka, suzuki używanej nikt nie sprzedaje (albo sprzedaje po 12/13 a nowa 14) bo to rocznik 2019 (). Tak więc najprawdopodobniej do garażu trafi cbrka, jak coś kupię to będę wołał.
  • Odpowiedz
@Sevoy: Gratulacje Mirku, bezpiecznej jazdy. Ja dla wprawy kupiłem wcześniej CBR 125R i teraz moja pani na niej jeździ więc polecam. A z tym GSRX 1000 to może lepiej tak nie zaczynać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja się jarałem, żeby kupić R1 ale mi przeszło, R6 styknie
  • Odpowiedz