Wpis z mikrobloga

@Czarnapixapl: ja tam problemu nie widzę, lepsze to niż by facet miał rozładować napięcie w jakiś nielegalny sposób, ogólnie duzo czytałem o rewolucji seksualnej jaka nadejdzie w przyszłości kiedy powstaną prawdziwe seks-roboty. Może być niezłe przetasowanie na rynku matrymonialnym i takie #p0lki będą musiały obniżyć wymagania bo facet będzie miał alternatywę w postaci bezpiecznego seksu z robotem (na dziwki jednak duża część facetów boi się iść)
@ponerLokej lalki mogą tylko doprowadzić do upadku rodzaju męskiego xd kobiety nadal będą żyły jak żyją, znajdą sposób by mieć dzieci z in vitro i niewiadomo czy będą chciały mieć spiedolone dziecko rodzaju męskiego xd rodzaj męski zniknie. Niestety mężczyzna staje się uzależniony od takiego stylu życia, wtedy wychodzenie i kontakt z ludźmi nie będzie do niczego potrzebny i człowiek zdziczeje, ale to moja teoria. Popatrz na japonczykow jak u nich relacje
@RustyJames: ale jest coś takiego jak pierwotny instynkt, gdzie kobieta potrzebuje wsparcia męskiego przy wychowywaniu dziecka. Dlatego łączymy się w pary nawet na całe życie gdzie z czystego logicznie punktu widzenia jest nieopłacalnie, bo mężczyzna według ewolucji powinien przekazać materiał genetyczny jak największej ilości kobiet. Dlatego gadanie o "silnych niezależnych" kobietach można wsadzić do wora wraz z innymi mitami.
@kRz222: Btw. Danielek jest znowu z tą typiarą, robią nawet livey xDD, typiara jest głupsza niż but, ale ten typ jest azjatyckim typem chada z ryja i zawsze znajdzie taką. Chociaż pewnie coś mu się #!$%@? i ją znowu rzuci. Czekamy na gay arc
@Hrjk: przecież ty nigdy kobiety w łóżku nie miałeś to co ty #!$%@? xd
@ponerLokej na miasto można z nią wyjść o życiu pogadać rodzica przedstawic rodzinę zalozyc. Boże co za zjeby z was xd
@ponerLokej:: nie wymaga od ciebie kasy, nie jeczy, nie zdradza, nie #!$%@? o chadach, nie ma pretensji jak masz gorszy dzień i chcesz więcej poświęcić czasu na gry niż na nią, nie jest wymagającą p0lka co ma leżeć i pachnieć a ty betajaśniepanie #!$%@? za mnie to łaskawie dam ci dupy
#!$%@? same plusy. Jednorazowy wydatek kilku tysięcy i jest zajebiście

Do tego wysrywu który tutaj stworzyłeś