Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 107
17/100 Dzisiejszą Madonnę z wielkim dzbanem dedykuję @ZdenerwowanyBialorusin który dostał miesięcznego bana z usunięciem WSZYSTKICH treści za kręcenie afery o zbanowaniu @Koomka i @Queltas
Moderacja uznała że te chyba 3 dodane znaleziska i może 5 wpisów jest spamem paraliżującym działanie serwisu do tego stopnia, że wymaga usunięcia wszystkich dotychczasowych wpisów użytkownika.
Warto dodać że wpisy i znaleziska nie zawierały astronautów ani innych zakazanych zdjęć. Po prostu informacje o aferze i żądanie odbanowania niesłusznie zbanowanych.
Modzi oczywiście olewają próby kontaktu ze zbanowanym i albo wkleją fragment regulaminu (którego chyba sami nie rozumieją), albo odpisują że usunęli treści które były spamem i floodem. No ja jestem ciekaw dlaczego w takim razie spadły jego wpisy do gry fabularnej oraz rozmowy o Lublinie.
Trzymaj się ziomek, zawsze lubiłem czytać Twój rp.
@White_Magpie wołać Cię do wpisów, czy sam je znajdziesz żeby wrzucić drugą część wpisu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#aferamadonny #100dnimadonny #stopagresywnemubanowaniu
T.....y - 17/100 Dzisiejszą Madonnę z wielkim dzbanem dedykuję @ZdenerwowanyBialorusi...

źródło: comment_QKhykQT3szKge7uqj77ZgSsl2xE9MUjY.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach