Wpis z mikrobloga

@stachuprzytelefonie: nie bardoz rozumiem o co chodzi. Przeciez net mozesz miec po laczu 4g, a wifi byc podpietym pod kamere.

Instrukcje obslugi, jak podlaczyc, jak skonfigurowac wifi, zrobic updaty itd... masz po odpaleniu aplikacji 70mai, klikasz w lewy gorny rog w ikonke ludzika i wybierasz "device help". Tam jest opisane krok po kroku co i jak zrobic.

Z tego co pamietam, zeby sie polaczyc po wifi z kamera, poza konfiguracja i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stachuprzytelefonie: może już rozwiałeś ten problem. Jak nie to przejrzyj ustawienia. Niektóre telefony mają domyślnie ustawione żeby utrzymywały tylko połączenie z wifi które ma dostęp do internetu. U mnie trzeba zaznaczyć odpowiednią opcję w ustawieniach konkretnej sieci. W innym przypadku rozłączy.
  • Odpowiedz
Na w razie jak by ktoś miał taki problem (ja miałem też) to sprawdźcie na początku w programie czy wybieracie dobrą kamerkę. Ja wybrałem na poczatku zwykłą, a się okazało że mam model 1S. Problem z połączeniem się rozwiązał. Model jest na naklejce z tyłu kamerki.
  • Odpowiedz
Nie da się ukryć jak się korzysta z Chińskich urządzeń że w kopiowaniu doszli do perfekcji ale nie oprogramowania... Ich oprogramowanie jest tak żenujące, wymagające na prawdę wysokiego IQ by zrozumieć co te dzbany miały na myśli no i ilość kliknięć którą trzeba wykonać w stosunku do tego co oferują amerykańskie oprogramowania jest porażająca... Ok, kopiując zachodnie technologie są już na dobrej drodze do przegonienia USA ale pod względem oprogramowania to za
  • Odpowiedz
Chciałbym odkopać temat bo mam dokładnie ten sam problem. Wybieram z listy swój model czyli A800S series, ale nie łączy mi z hot spotem. Jakieś pomysły?
  • Odpowiedz