Wpis z mikrobloga

Cześć, tu Symmachus aka #justynaceramika. Piszę prośbę do Mirków z #krakow lub osoby znające tu kogoś - szukam miejsca pod piec Ceramiczny. Może być garaż, komórka, piwnica, budynek gospodarczy, magazyn. Jakiekolwiek pomieszczenie z betonową/płytową podłogą i kontaktem. Może być nawet metr na metr. Może być dzielone z kimś. Zapłacę za zużycie prądu i tak 100zl miesięcznie za wynajem (można się dogadać). Od razu zaznaczę, że piec to nie bomba i nie wybucha ;) ma izolację, bezpieczniki ale nie mam miejsca go wstawić. Pieca też jeszcze nie mam, ale jeśli będzie miejsce to czemu nie. Dziękuję za udzieloną mi pomoc. Preferowane miejsce to Czyżyny, ale mogę dojechać dalej ponieważ jestem mega zdesperowana :) Zdjęcia moich filizanek dla atencji. Jeśli nie jesteście z Krakowa możecie zostawić plusa żeby więcej osób zobaczyło ;)
Symmachus - Cześć, tu Symmachus aka #justynaceramika. Piszę prośbę do Mirków z #krako...

źródło: comment_lUub4hNIlrKAMoMcBb8dO10RKqmDztQq.jpg

Pobierz
  • 15
@ja_nie_lubie niestety delikatnie dali mi do zrozumienia że nie bo nie. już ktoś ma u nich piec i co najwyżej mogą dać do tej osoby kontakt i może się zgodzi za opłatą wypalać (w praktyce wiem że mało kto daje swój piec chyba że za horrendalną sumę) a plus jeszcze członkostwo w tym miejscu wynoszące nie mało się nie kalkuluje... Znasz może podobne miejsca? Byłam tak dobrej myśli że się uda a