Wpis z mikrobloga

  • 361
Dwa tygodnie temu w #rozdajo od @LowcyChin wygrałem #populele. W czasach które nadejszły, gdzie pełno fejkowych rozdajo, to było prawilne! Dziś z pomocą apki która współpracuje z populele wygrywam już pierwsze dźwięki! ( ͡º ͜ʖ͡º). Trochę się jaram bo nigdy nie miałem żadnego instrumentu a muszę przyznać że mega wciąga! Polecam tego allegrowicza @LowcyChin, jego rozdajo i dziękuję za prezent! #gearbest #chwalesie #lowcychin
Gunwiarz - Dwa tygodnie temu w #rozdajo od @LowcyChin wygrałem #populele. W czasach k...

źródło: comment_MWVeMJAAgvhz0I2nqr5JhepxikhUw44s.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 15
@NacpanaKislem tym że masz apke na telefon, łączysz się z populele przez bluetooth i apka pomaga na przykład stroić populele ale przede wszystkim uczy Cię grać, chwyty, tempo itp na gryfie diody pokazują jak gdzie chwycić żeby zagrać dany dźwięk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gunwiarz: ale kozackie (ʘʘ) zawsze chciałem na czymś grać, ale odmawiałem sobie że nie będę miał warunków do nauki, gdzie na tym populele to wygląda całkiem fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skorazdupy: możesz też zaopatrzyć się w zwykłe ukulele, do tego Youtube i jedziesz ;) bardzo dużo piosenek można zagrać znając 4 podstawowe akordy. Tylko nie kupuj marketowego ukulele, za ok 200 zł dostaniesz coś na czym się nauczysz nie zniechecajac się tym że w ogóle nie stroi. Warto też przymierzyć w sklepie czy sopranowe się nada czy może potrzebujesz nieco większe - koncertowe
  • Odpowiedz
  • 0
@Przyglup Teraz to różowa więcej gra, ja trochę nie mam czasu ale zacznę :) W jej przypadku widać postępy bo tak jak ja nie miała nigdy styczności z jakimkolwiek instrumentem, używa apki do populele i posiłkuje się filmikami z yt ;)
  • Odpowiedz