Wpis z mikrobloga

#perfumy
Trochę chwale się, ale po prawej mamy zakupionego za jakieś 30 zł na allegro Kenzo pour Homme. Niby nic nadzwyczajnego, ale jest to najstarsza i najlepsza wersja.. Kod wskazuje na rok 1996. Pachnie obłędnie i ma o wiele większe parametry niż wersja z 2016, która mamy po lewej. Ten sam zapach, 20 lat różnicy ()
dr_love - #perfumy
Trochę chwale się, ale po prawej mamy zakupionego za jakieś 30 zł...

źródło: comment_MHJ1lif1KYnBkPWQUXCTtolTHyy0m6ki.jpg

Pobierz
  • 19
Pachnie obłędnie i ma o wiele większe parametry niż wersja z 2016, która mamy po prawej ()

Chyba po lewej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dr_love:
Gratsy! To Kenzo jest niesamowite! W niedzielę użyłem, a był upał ponad 30stopni. Pięknie się nosił, a trwałość rewelacyjna! Bardzo go lubię. Miałem nawet ostatnio pytać czy są dwie wersje: Kenzo homme i Kenzo POUR homme, Bo Parfumo pokazuje dwie wersje....? I zgłupiałem.

Ps. Po co Ci dwa, możesz jednego mi oddać ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam chora szufladę z dekantami.
@WujekAtom: @dradziak: dokładnie tak, zmienili na Kenzo Homme. Podobno były 4 reformulacje. Moja wersja jest najprawdopodobniej pierwsza bo nic nie wiadomo o reformach w latach 90. Mam już niby odlewkę Kezno z lat 90 i trwałóść jest identyczna jak wersji z 2016, ale projekcja przez pierwsze 3h, bomba. Uzywam 1/3 tego co wersji z 2016.
@Nattana: niestety, tam zostało tylko pół z 50ml :(