Wpis z mikrobloga

NIEZŁOMNY BISKUP

Niezłomnie kazał diecezjanom podpisywać listy w obronie abp Paetza, który z poznańskiego seminarium duchownego zrobił sobie własny dom publiczny i niezłomnie ignorował skargi kleryków. [1]

Niezłomnie twierdził, że skazanie za czyny pedofilskie wobec 13-letnich chłopców to "łamanie podstawowych praw człowieka w imię pewnych reguł prawnych" [2]

Teraz niezłomnie szczuje na społeczność LGBT, by odwrócić uwagę od własnych występków.

No, dalej #4konserwy mamlające na wykopie "ma rację", klękać przed niezłomnym biskupem

[1] https://koduj24.pl/abp-jedraszewski-chronil-ksiezy-oskarzonych-o-naduzycia-seksualne/

[2] https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,37919,nie-pokusilbym-sie-o-tak-radykalne-opinie-prymas-polski-skomentowal-kontrowersyjna-wypowiedz-abpa-jedraszewskiego.html

#dzbanywiary #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazpisu #bekazprawakow
Andreth - NIEZŁOMNY BISKUP

Niezłomnie kazał diecezjanom podpisywać listy w obronie...

źródło: comment_7mISRIruHeuZRyJ3mCJtU4btAoCCbl7p.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Andreth: A samego Jędraszewskiego wspierają ramię w ramię, kościół "łagiewnicki" i "toruński" czyli Dziwisz i Rydzyk:

Pielgrzymowanie Archidiecezji Krakowskiej w tym roku ma szczególny charakter. Chcemy okazać naszą solidarność, uznanie i wdzięczność za wszystko, co robi dla Archidiecezji i dla Polski nasz metropolita i pasterz. Jest nas tu bardzo dużo. Wszyscy przybyli z tym samym przekonaniem – trzeba walczyć o wartości moralne, a w tym przewodzi nam obecny arcybiskup krakowski.
  • Odpowiedz
@wysuszony: jak możesz tak pisać? Kościół w Polsce spełnił większą rolę niż można byłoby pomyśleć. To część naszej historii i tożsamości, a każdy kto życzy mu upadku w naszym kraju życzy tym samym upadki naszej tysiącletniej tradycji, więc dla mnie nie jest niczym więcej niż zdrajcą. Bądźmy szczerzy
  • Odpowiedz
gratuluję arcybiskupowi odwagi,


@Tropiciel_winek_za_5zl: W niezłomnej obronie przestępców seksualnych. Bohater wyklęty.

Kościół w Polsce spełnił większą rolę niż można byłoby pomyśleć.


@Tropiciel_winek_za_5zl: No owszem. Gdyby tak w XVI wieku wygrała reformacja, gdyby później nie wygnano Braci Polskich (prekursorów Oświecenia), jakże inaczej mógłby nasz kraj wyglądać...
  • Odpowiedz
@Andreth: nie mówię że nie broni takich przestępców, nie jestem wszechwiedzący. Wiem za to, że walczy z tęczowymi przestępcami, którzy mają znacznie większy zasięg.
A co do reformacji to nie wiem czy wiesz ale to właśnie kraje protestanckie dopuszczały się jednych z największych zbrodni w historii (patrz Ameryka, Niemcy)
  • Odpowiedz
@Andreth: koleżanko to oni chcą uczyć masturbacji 7 letnich dzieci i że posiadanie dwóch, trzech czy pięciu tatusiów jest ok xD to zboczone dewiacje i trzeba się temu przeciwstawiać. Pytasz o "przestępstwa"? Ależ proszę, przykład pierwszy z brzegu: nagonka na biskupa za jego słowa, czytaj: zabranie wolności wypowiedzi. Ktoś w innym wpisie porównywał słowa biskupa do wypowiedzi nazistów, ale to właśnie środowisko LGBT(+inne losowe litery alfabetu) jest totalitarne i nie
  • Odpowiedz
koleżanko to oni chcą uczyć masturbacji 7 letnich dzieci i że posiadanie dwóch, trzech czy pięciu tatusiów jest ok xD to zboczone dewiacje


@Tropiciel_winek_za_5zl: Nazwisko, cytat, link. Kim są ci "oni". Kto coś takiego powiedział czy napisał? Gdzie?

Ależ proszę, przykład pierwszy z brzegu: nagonka na biskupa za jego
  • Odpowiedz
@Andreth: On jest znany z obrony kościelnych pedofilów. Jeszcze nie tak dawno bronił prawomocnie skazanego George'a Pella - i to już po zapadnięciu wyroku. Tacy ludzie, jak on, nie dość, że charakteryzują się bezdenną hipokryzją, to jeszcze mają zerowy szacunek do prawa świeckiego i zwykłych ludzi. Strasznie przykre jest to, że mają tylu fanatycznych wyznawców.
  • Odpowiedz
@Andreth: ehhh ale zebys takich kwiatkow nie wrzucila:

Mogę sobie łatwo wyobrazić, że za jakiś czas, mam nadzieję, że sam tego nie dożyję, że w roku 2050 nieliczni biali będą pokazywani innym rasom ludzkim – tu, na terenie Europy – tak jak Indianie są pokazywani w Stanach Zjednoczonych w rezerwatach. Byli sobie kiedyś tacy ludzie, którzy tu zamieszkiwali, ale przestali istnieć na własne życzenie, ponieważ nie potrafili uznać tego, kim
  • Odpowiedz
@Andreth: > Nazwisko, cytat, link. Kim są ci "oni". Kto coś takiego powiedział czy napisał? Gdzie?
Sama sobie sprawdź, nie bądź leniwa i nie wysługuj się innymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zrobię ci na tyle łaski że wspomnę tylko gdański program edukacji seksualnej w szkołach

"Nagonka na biskupa" czyli krytyka wypowiedzi biskupa nie jest przestępstwem. Coś słabo u ciebie z tym rozumieniem wolności wypowiedzi, jeśli czyjeś wypowiedzi uważasz za "przestępstwo".


Wolność słowa rozumiem bardzo dobrze, bo miałem 6 z wiedzy o społeczeństwie, jeśli wiesz co to w ogóle jest. I to nie jest krytyka tylko atak i to powiedziałbym aż prawny (link, jeśli jesteś spragnionia: https://wiadomosci.wp.pl/prokuratura-zajmie-sie-slowami-abp-jedraszewskiego-wlasnie-wplynal-wniosek-6411358191507585a). Nawet amnesty international interweniowało! Polecam sprawdzić znaczenie słowa atak i założyć okulary czytając brukowce,
  • Odpowiedz
Sama sobie sprawdź, nie bądź leniwa i nie wysługuj się innymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tropiciel_winek_za_5zl: Klasyka. Czyli mamy sytuację, że ja wiem, że powtarzasz bezkrytycznie nielogiczne bzdury, ty to wiesz, ja wiem że ty wiesz, i wie to każdy to czytający. Dziękuję, CND.

Jeśli nie jesteś wystarczająco bystra to znaczy to że każdy ma akceptować i nawet
  • Odpowiedz