Wpis z mikrobloga

#xiaomi #xiaomilepsze #telefony
Czym jest niefart a kurr właśnie tym.
Upada ci telefon ale wiesz że masz zajbiste szkiełko za 50zl i pokrowiec a tyle razy już upadał że pewnie nic się nie stało. Taki #!$%@? telefon akurat uderza o chodnik i trafia w milimetrową przerwę między szkłem a pokrowcem szkło całe a pęka ekran...
K_eM1 - #xiaomi #xiaomilepsze #telefony
Czym jest niefart a kurr właśnie tym. 
Upada ...

źródło: comment_BGCRuv0YaM1wyhzT8O7YF2d70IJcONZa.jpg

Pobierz
  • 15
via Android
  • 0
@kibellos mi max 2. Telefon już 3 lata mam więc gwarancji nie ma a w okolicy 220zl biorą za wymianę więc bez lipy. Te telefony to dla mnie fenomen bo zawsze byłem fanatykiem flagowcow Samsunga ale po naprawie s5 i s6 po roku użytkowania gdzie kwoty za naprawy zaczynały się od 600zl w górę uznałem że szkoda kasy na te telefony i kupiłem xioami za połowę wartości Samsunga o tych samym parametrach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K_eM1: wiadomix, w końcu nie bez przyczyny #xiaomilepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie te 350 bolało jak cholera, bo spadł mi kilka dni po zakupie gdzie szkiełko dwa dni później było już w paczkomacie do odbioru...
W dodatku warstwa szitowego kleju usuwa warstwę oleofobową z właściwego ekranu, a tej na gówno szybce nigdy nie było i palce obijają się jak szalone. Polakom można nawet gówno w pudełku sprzedać, byle się hajs zgadzał.
@K_eM1: Jadę wypożyczonym skuterem, zachwalam w myślach PRZEZAJEBISTY uchwyt do telefonu, po 300m telefon wypada. Zatrzumuje się, odwracam i widzę dwa samochody które właśnie po nim przejechały ()