Wpis z mikrobloga

#totolotek #bukmacherka #mecz #pilkanozna #hazard

Uważajcie na nowe praktyki w totolotku. Przy pierwszej wpłacie otrzymujecie bonus będący podwojeniem wpłaty, natomiast złożony depozyt jest niemożliwy do wypłacenia tak długo aż spełnicie wymagany obrót środkami bonusowymi. Przerabiałem wiele buków, ale czegoś takiego nigdzie nie było. Bonus wiadomo należy obrócić, ale żeby blokowali depozyt.

Wczoraj położyłem 20zł na Lechię i Piasta w jednym kuponie. Dzisiaj chcę wypłacać wygraną a bukmacher ani myśli przelać pieniędzy. Na infolinii dowiedziałem się, że niedawno zmienił się regulamin i mój depozyt i wygrana będzie zablokowana tak długo aż obrócę bonusem. Nawet wpłacone 20zł jest niemożliwe do wypłacenia.

W momencie zawierania zakładu nie ma żadnej informacji o takich praktykach, a infolinia odsyła do regulaminu. O zmianach rzekomo informowali mailem i sms. Niczego nie otrzymałem. Traktuję to jak przywłaszczenie pieniędzy.

Na marginesie dodam, że aplikacja totolotka padła, ale nie widzą w tym problemu bo za jakiś czas będzie nowa:)
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Forex2015: I jeszcze pewnie liczą tak, że jak wpłacasz 20, to dostajesz kolejne 20 i masz razem 40, ale jak obstawisz np za 30, to oni w tym wymaganym obrocie uwzględniają tylko 10.
Więc w praktyce musisz kilka razy postawić za wszystko (i wygrywać), żeby móc wypłacić.
  • Odpowiedz
@pentanch3ch23ch3:
Dodam, że nie interesują mnie żadne bonusy. Chciałem zagrać kupon i tyle. Nagle okazało się, że przyznano mi bonus i kasy nie mogą wypłacić. Przy wpłacie oraz wysyłaniu kuponu żadnego info o bonusach czy innych promocjach nie było.
  • Odpowiedz
@Forex2015: A zagrałeś kontem bonusowym czy depozytowym? Ogólnie ich nowy regulamin jest popierd*****. Wpłacasz sobie tysiaka, dostajesz 1000 bonusu ale #!$%@?, obróć 8 tysi XD. Jeszcze jak mieli gram grubo to dało się to ogarnąć. Teraz to jest jedno wielkie gowno
  • Odpowiedz
Po żaden bonus nie sięgałem. Wpłaciłem, zagrałem, wygrałem. Wypłacić nie mogę. Co dziwniejsze przyznali mi bonus pomimo tego, że nie byłem nowym klientem i nie grałem po raz pierwszy.
  • Odpowiedz