Wpis z mikrobloga

Liczę na Waszą pomoc, chce zrobić ostatnie SBC o ikonę w tej Fifie. Długo myślałem o Ronaldo, bo co roku nim grałem i nigdy nie zawodził. Teraz bardziej skłaniam się ku karcie Pele - nigdy nim nie grałem, nie licząc draftów i zeszłorocznego dodatku Mistrzostw Świata - właściwie to mógłbym go wystawiać w ataku i na skrzydle w formacji 4231. Podobny profil gracza do Pele to Eusebio. U Cruyffa trochę boję się niezbyt wysokiej wytrzymałości i pracowitości high/low. Jeśli ktoś z Was gra tymi kartami to proszę o pomoc w wyborze grajka :-)
#fut #fifa19

Którą ikonę polecasz?

  • Ronaldo 96 50.9% (29)
  • Pele 98 8.8% (5)
  • Eusebio 93 17.5% (10)
  • Maradona 98 (prime) 5.3% (3)
  • Johan Cruyff 95 (prime) 15.8% (9)
  • Maldini 95 (prime) 1.8% (1)

Oddanych głosów: 57

  • 8
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: Cruyff jest fantastyczny z wytycznymi zostawaj z przodu i staminy mu wystarcza, w dodatku ma 5/5 i jest lepszy od Eusebio, ale w powietrzu na niego nie licz, bo to nie ten typ gracza co wygrywa glowki

Cruyff > Eusebio generalnie, Cruyff da wiecej funu, Eusebio to egzekutor (mi na ataku nie podszedl do konca)

R9 to potezna inwestycja, w dodatku podobno w tym roku specyficzny, a przy rozsadnym robieniu
  • Odpowiedz
@iti1986: nie powiedzialbym ze R9 jest specyficzny. Swój skill oceniam na bardzo średni a mój R9 w kazdej lidze weekendowej ma 1:1 w lizbie goli do liczby bramek + ~0,5 asysty na mecz. Wystarczy po prostu dusic strzal, z kazdej pozycji jest zagrozeniem
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: Pele i Maradony używałem tylko w drafcie, w składzie mam Eusebio, R9 i Maldiniego.

Zacznę od ostatniego, bo będzie najkrócej:
https://streamable.com/q10lh

https://streamable.com/m04gj

300 meczy i ani jednego więcej, niech gnije w rezerwach.

Nazario to bestia. Specyficzny z piłką przy nodze, ale strzeli wszystko. Nie wygrywa główek jak CR7, ale jeśli już dojdzie do okazji, to jest z tego gol. Wykończenie poziom wyżej od Eusebio, którego nie lubię. Mi osobiście nie
  • Odpowiedz