Wpis z mikrobloga

@SkrytyZolw tonizuje twarz rano, nie używam kremu pod podkład. To gorzej? Chyba lepiej się trzyma jednak jak nie ma kremu, tak mi się wydaje. Revlon za to trzymał się nieustannie, ale on jest mega gęsty i ciężki :(
@zolla Golden Rose Total cover. Obczaj sobie recenzje Maxi i innych. Od siebie też go mocno polecam, chyba bardziej niż DW bo nie ma zapachu.

Borjouis wszystkie mają średnie krycie, ścierają się, gryzą z niektórymi kremami, pudrami. Nie warto.

Revlon po zmianie formuły jest ciężki, też bym nie próbowała, chociaż niektóre dziewczyny nadal go lubią...
@daddyissues_ jak korektor gr mi nie pasował zupełnie (taki z pędzelkiem, płynny) to możliwe, że polubie się z tym podkładem? Bo korektor właściwie nie zakrywał nic, trochę tylko ujednolicał skórę
@banjo Poproś o odlanie do słoiczka i sprawdź. Szczerze mówiąc nie wiem bo poza tym podkładem i pudrem transparentnym nie lubię się z niczym z GR :P Koleżankom zawsze odlewam i są zadowolone ale każdy ma swój gust.
@zolla: jak dotykasz twarzy to każdy się zetrze, ja polecam z wet’n’ wild w szklanym opakowaniu, jest mega to moj święty podkład a uzywalam wielu od dw po smashboxa i too faced kończąc, trzyma się długo i nie zapycha a dodatkowo ma zajebisty kolor golden beige, a w promce w naturze czasami jest za 21 zł