Wpis z mikrobloga

@Amiry: Właśnie się dzisiaj zastanawiałem czy jeszcze płynie xd To ile łącznie szedł? Z 2 tygodnie? Gwarancja i tak nie ma aż takiego dużego znaczenia jeżeli jest nowy i oryginalny, bo podobno ten model jest nie do zajechania. Ludzie pisali, że baterię nawet po 10 latach dopiero wymieniali.
  • Odpowiedz
  • 0
@Obywatel_Kondominium szedł coś około dwóch tygodni. Zobaczymy jak sobie będzie radzić mam zamiar go nie oszczędzać, ale zawsze tak mówię, a potem szkoda mi założyć jakiś nawet gorszy zegarek do jakiś prac w ogródku. Będziesz go zamawiać?
  • Odpowiedz
@Amiry: Tak, w moim padła bateria a już kiedyś chciałem go kupić jak jeszcze był w mega cenie, też coś koło 35 złotych w markecie. Jak jest oryginalny to też sobie zamówię. Jak wygląda sama dostawa, przesyłkę dostarcza ostatecznie Poczta Polska?
  • Odpowiedz
  • 0
@Obywatel_Kondominium Tak przesyłkę dostarcza poczta Polska. Zegarek porównywałem z filmikiem na yt i wszystko się zgadzało co do jego oryginalności. Jedyne co to przyszedł bez pudełka, ale ze wszystkim co powinno w nim się znaleźć.
  • Odpowiedz
@Amiry: No mi właśnie głównie chodziło o potwierdzenie oryginalności, bo jak pisałem, oryginał raczej sam żadnych niespodzianek nie sprawi. W przyszłym tygodniu go zamówię. Na razie to tyle co chciałem wiedzieć. Dzięki wielkie za odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz