Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć centrum( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak każdy się w końcu radykalziuje w którymś kierunku, nie można całe życie siedzieć okrakiem na płocie.

@m00n: Obserwowałem wiele osób na tagach #bitcoin i #kryptowaluty . Już nie jednego radykała widziałem. Czasem nawet całą drogę do radykalizacji.
-Mamy tu na przykład takich radykałów, którzy ledwie co potrafią przesłać BTC z adresu, na adres a są gotowi walczyć o dobre imię Bitcoina bo oni "wiedzą", że to nieunikniona przyszłość świata. Nie jest dla nich przeszkodą to, że tak naprawdę żadnej wiedzy technicznej, czy ekonomicznej nie mają. Mają tylko slogany i tyle im wystarczy.
-Mamy tu też takich radykałów, którzy rozumieją więcej i gdy pojawia się temat poddający pod wątpliwość świetlaną przyszłość BTC, gdy wychodzi na jaw jakaś podatność stwarzająca zagrożenie, to zatykają uszy, zamykają oczy i głośno krzyczą "to nie prawda, tego nie ma!".
-Mamy tu takich radykałów, którym odjechał pociąg i nie mogą przeżyć tego, że stracili okazję na wzbogacenie się, więc będą znajdować tysiące powodów, dla których Bitcoin musi runąć albo chociaż stracić pozycję lidera kryptowalut.
-Mamy tu takich radykałów, którym @pawlo74 albo inny cyber, bankster czy inny maksymalista nadepnął na odcisk i z zawziętością będzie taki #!$%@?ł i trolował, a każdy negatywny dla Bitcoina news staje się okładem dającym wytchnienie piekącej dupce.
-Mamy tu radykałów, którzy nakupili jakiegoś CzosnekCoinu i będą bronić swojego wyboru i jego słuszności, aż po exit scam.
Jeszcze pewnie kilka typów radykałów dałoby się znaleźć w tej społeczności.

Tak mam się radykalizować? Dziękuje, posiedzę na płocie.

handshake - >#!$%@?ć centrum( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak każdy się w końcu radykalziuje w którym...

źródło: comment_awIcGwxTL8fUAZmEe6pttFrIGUuZEFEC.jpg

Pobierz
  • 43
@handshake: Jakbym był fanem marki BMW to bym pisał na forum marki BMW, pisałbym tam że BMW jest fajne jakby się nie psuło i pisałbym że jest #!$%@? jakby się psuło, oczywiście posiadając takie auto. Za to nie wchodziłbym na pewno wtedy na forum marki mercedes pisząc że jest #!$%@? nie posiadając go( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka myślę trafna analogia.
@handshake: @goly8622: Ogólnie niech sobie każdy piszę co chce i na co ma ochotę, mamy wolność słowa a ja jestem ostatnią osobą która by kneblowała komuś usta. Jednak co innego jak ktoś coś komuś powie na ulicy, czy nawet publicznie dla grupy osób ale co innego jak ktoś stoi mi pod chatą z mikrofonem i #!$%@? kocopoły których nie chce słuchać. Wtedy to nie jest wolność słowa tylko zakłócanie mojej
@handshake nie pamiętam kto (rysiek albo amelcio) pytał UWAGA! "Po ile potwierdzeniach w MEMPOOLU transakcja jest wiążąca" XDDDD Czasami ręce mi opadają na tym tagu, albo ktoś mi zarzuca (chyba cyberek, naczelny kryptograf i programista) że Bitcoin jest bardziej anonimowy niż Monero korzystając z Wasabi czy Samurai walleta XDDDD ja jestem centro chociaż sympatyzuje z Monero to nie widzę przeszkód żeby istniały inne kryptowaluty, w przeciwieństwie do tych radykałów-naganiaczy
o jest wykop a nie twoje podwórko, może tu pisać każdy o społeczności i tematach związanych z krypto


@taksanski_widelec: To pisz sobie na #monero i #kryptowaluty a nie #bitcoin i nie widzę zadnego problemu. Potem muszę się przebijać prze gówno spam przez pół godziny a czarnolistować każdą osobę to też nie tędy droga, chętnei tag #kryptowaluty bym na czarno wrzucił jakby ludzie przestrzegali jakichs zasad poprawnego tagowania.
@taksanski_widelec: Ja np staram się nie krytykowac innych kryptowalut np takiego eth mimo iż z kilku powodów nigdy w ten projekt nie zainwestuje. Osoby, które zainwestowały w krypto a jednocześnie szkalują btc są pozbawione instynktu samozachowawczego bo po pierwsze każdy alt jest rozliczany w btc więc cena btc ma wpływ na cenę alta po drugie i tak w końcu przy sprzedaży wszyscy wyjdą do btc i po trzecie jeśli btc upadnie
joo tylko nie chce mi sie czytać dwóch tagów skoro praktycznie każdy jest tagowany tymi dwoma ¯\(ツ)/¯


@taksanski_widelec: Ja po prostu korzystam z zakładki "Mój wykop", gdzie agregowane są wszystkie tagi jakie "obserwuje". Wydaje mi się, że większość osób właśnie tak korzysta z mikrobloga. Jak wall na facebooku.
Nie zgadzam się też ze stwierdzeniem, że "tag #bitcoin który przejął #kryptowaluty" Przecież na #kryptowaluty czasem jest więcej wpisów, niż na #
po drugie i tak w końcu przy sprzedaży wszyscy wyjdą do btc

Drobne sprostowanie:

@m00n: już tak nie jest. BTC wpływa na cenę innych kryptowalut bo to zestaw naczyń połączonych ale największe altcoiny główny wolumen wymiany mają w parach z fiatami/stableconami, a nie z BTC.