Wpis z mikrobloga

Szukam telefonu do około 700 złotych złotych. Ważne żeby działał co najmniej 3 lata i miał dobrą baterię. Przymierzałem się do Xiaomi ale się wstrzymałem bo sporo jest opinii, że po paru miesiącach bateria szybko się rozładowuje. Z wymagających aplikacji nie korzystam.
#telefony
  • 10
@Black-Cat telefon wciąż posiada poprawki zabezpieczeń z grudnia 2018 i nic nowego do mnie nie przyszło od pierwszego uruchomienia. Wiedziałem, że Moto G mają kiepskie wsparcie, ale G7 to przebiło. Wcześniej używałem G6 Play i w 2018 roku miałem kilka aktualizacji. Tutaj póki co cisza. ¯\_(ツ)_/¯ G7 Play ma poprawki z marca 2019, czyli też niezbyt dobry wynik. Android Q będzie, ale znając życie dostaniemy go w albo w pierwszym albo drugim
Pobierz
źródło: comment_JrvWuczY2GHTxStmAN7V70rzM0EAHIAs.jpg
@dajpandolara: @dajpandolara:
O to ciekawe co mówisz.
Mam jeszcze Moto E5 Play i o dziwo tam update lata stale.
Poprawki zabezpieczeń są z dnia 1 czerwca 2019. Nowego androida co prawda się tam nie spodziewam ale ten telefon służy głównie jako nawigacja na rower i samochód. O dziwo działa zaskakująco dobrze jak na 1g ramu tylko ta bateria ogromnie mała (,)
@Black-Cat wsparcie Moto jest nierówne w #!$%@? niestety. ;/ G6 Play ma poprawki z lutego. Jednak seria E nie ma Pie. Masz tam Androida Go? Jest jakaś Motka z tym Go, ale nie pamiętam która dokładnie.
@dajpandolara:
Tak mam tam androida go właśnie.
Całkowicie chodzi to płynnie jedynie na co narzekam to właśnie ta bateria.
Przemyśle temat bo miałem albo za gotówkę brać albo w T-Mobile mają w miksie 50zl doładowania na 36mc z dopłatą 100 do telefonu.