Wpis z mikrobloga

Ale gardzę tymi dziewczynami, które tam siedzą i znają na pamięć tych wszystkich jutuberków, gości, którzy walczą na Fame MMA, jeżdżą na jakieś spotkania z nimi, itd. Takie jak te Kasie, Alicje i pozostałe. Jak będę miał w przyszłości do czynienia z takimi sztukami, które znają jakichś podrzędnych jutuberków, to na pewno na dłużej z nimi przyszłości niż na 1 noc nie będę planował.
#youtubeshore #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jerzyzwierzycki: Akurat jestem w wieku, w którym już nie rozróżnia się "wakacji" od "niewakacji". Nawet nie wiedziałem, że obecnie są wakacje - dzięki za przypomnienie. :)

PS. Jeśli nie interesują Ciebie takie tematy, to proponuję wrzucić tag #patostreamy na czarną listę, ewentualnie samo #youtubeshore, gdyby patostreamy jednak Cię interesowały.
  • Odpowiedz
@rorf46: nie nie. Na tyle rzadko tu bywam, że nie muszę używać tego mechanizmu, ale dziękuję za radę. Po prostu rzuciło mi się w oczy, że ktoś najprawdopodobniej zaawansowany w tematach youtuberów wyśmiewa kogoś zaawansowanego w tematach youtuberów z powodu bycie zaawansowanym w temacie youtuberów
  • Odpowiedz