Wpis z mikrobloga

Mircy mam nadal problem z klimą () Byłam już u dwóch fachmanów (serwis klimatyzacji):
1. Rabbitzrondelkiem układ szczelny, klima nabita, dmucha ogniem ale my nie naprawimy tego
2. Rabbitzrondelkiem układ nie jest szczelny, sprężarka manualnie odpala, czujniki cacy ale nie sprawdziłem nic przy desce i może za trzy tygodnie
Mircy czy jest jakiś fachowiec w #czestochowa który mi to ogarnie?
  • 35
  • Odpowiedz
@Student_AWAS najpierw nabita czynnikiem stwierdzono, że nieszczelna. Następnie nabita azotem , stal kilka dni azot nie uciekł. Później nabita znowu i stwierdzono, że jednak nieszczelna. Już nie mam siły do tych fachowców. Jedyne w czym się zgadzają: sprężarka, czujniki, bezpieczniki są okej.
  • Odpowiedz
@Rabbitzrondelkiem: ale jak jest nabita to nie chlodzi i tak?

Co do nieszczelnosci to moze uciekac sprezarka jak pracuje, rzadko ale mozliwe... imo jednak masz zwykly wyciek, a "fachowcom" nie chce sie szukac, polecam sprawdzic okolice osuszacza i wejsc do sprezarki, jak i oczywiscie skraplacz. Mozliwy jest tez parownik, ale nie badzmy pesymistami.

Moze i bym Ci pomogl, ale Czestochowa to nie moje miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Rabbitzrondelkiem: manualnie czyli przez podanie 12V na elektromagnes? No to ten jest ok.

Ogolnie niech podepna pod komputer i w blokach pomiarowych (1y blok jak dobrze pamietam) sa kody wylaczenia sprezarki. To duzo pkmo,e. Jak bexzie 0 to niech szukaja w kablach.
  • Odpowiedz