Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Murki poratujecie odpowiedzią... Dlaczego tak ważne jest wspólne mieszkanie razem? Jestem z chłopakiem dobre pięć lat, widzimy się codziennie, od pierwszych dni związku pomieszkujemy ze sobą (ja u niego, ze względów logistycznych), jednak nie mam jakiejś motywacji, żeby w końcu razem zamieszkać :< kocham go najbardziej na świecie, jednak nie mam zupełnie potrzeby żeby być z kimś 24h/dobę () On zdaje się tego nie rozumieć, że podoba mi się to, że mogę wrócić do siebie, że jeśli się kłócimy to mogę iść spać do własnego łóżka i wszystko sobie przemyśleć, że nikt mnie nie kontroluje, nikt mi nie patrzy na ręce, że czasem jak powietrza chce ciszy i spokoju... Introwertyzm u mnie mocno :< po prostu czasem potrzebuje się urwać i być tylko ze sobą (nie, w osobnych pokojach to nie to samo).
Dodam, że dbam, żeby facet miał wyprane i wyprasowane ubrania oraz posprzątane w mieszkaniu (nie robię tego za każdym razem, ale ogólnie 80% obowiązków domowych w jego mieszkaniu wisi nade mną, bo on włącza pralkę dopiero jak nie ma majtek a prasowanie robi, jak mu się zechce - a rzadko mu się chce, mi z kolei to za bardzo nie przeszkadza bo traktuje sprzątanie czy prasowanie trochę w kategorii sportu, zawsze to dodatkowy ruch XD), czasem robię nam wspólne posiłki, czasem kupuję mu jedzenie, seks też ma na zawołanie, lodzik w każdej porze jak poprosi... Myślałabym że dla faceta taki układ byłby idealny. Więc po co mu to wspólne mieszkanie? Czemu tak na to naciska? Co się zmieni? On sam mówi, że nie planuje w najbliższym czasie ślubu i dzieci (ja tym bardziej), więc nie musi mnie testować jako przyszłej żony, cały pakiet ma za free, po co tak naciska na wspólne mieszkanie? Rozumie ktoś coś z tego?(,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6
  • Odpowiedz
PonadgabarytowyOnkolog: Pewnie chce mieć częściej bliską osobę przy sobie. Jednak oboje musicie być szczęśliwi w związku a nie robić coś wbrew sobie.
Zastanawiałaś się jak będzie kiedyś, gdy zdecydujecie się być z sobą na dobre i złe? Będziesz w stanie zamieszkać razem?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz