Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#xiaomi #redmigo
Jak ktoś będzie się wahał nad zakupem - można śmiało pytać. Mam go już parę dni i parę rzeczy jest niestety nie tak. Ale ogólnie fajny, alternatywny telefonik.
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorkel: mi drop lapie blad - nie jest w stanie uruchomić hotspotu

Gdy slucham muzyki i ktoś dzwoni - odłączam słuchawki i przykładam telefon do ucha to głośnik nie działa, jakby nie otrzymywał sygnału

Launcher standardowy (mint) jest kiepski.
Mam ekran główny i nie mam ekranów bocznych. Mimo że przesuwam palcem do góry by rozwinąć menu, launcher wygina często ekran w bok by przesunąć do bocznego ekranu... Którego nie ma. Irytujące,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lyjzer: używam go sporadycznie, nie wiem jak z midropem obecnie i jak z tym głośnikiem. Jako taki prosty telefon może być, ale w obecnych warunkach i promocjach pewnie wziąłbym redmi 7a z Ali.
@Max3nium: właśnie szukam czegoś prostego dla ojca który przesiada się z tradycyjnego telefonu z fizyczną klawiaturą. Raczej nie będzie bardzo wymagającym użytkownikiem. Z nawigacji i google maps korzystałeś? Działało płynnie? Zerknę jeszcze na 7a i promocje bo tego nie brałem pod uwagę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lyjzer: średnio płynnie, zwłaszcza asystent. kilka razy zdarzyło się że mapy działały nieprawidłowo, problem polegał na tym że mapy nie mogły ustalić mojej pozycji dla trasy, mimo że w trybie jakby free roam moja pozycja była ustalona. Wyszło sporo aktualizacji od tego czasu, może jest lepiej. Ja korzystam głównie z ubera i revoluta bo to dla mnie telefon na miasto, chociaż parę razy wcześniej używałem map.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lyjzer: to nie są zwykle mapy tylko maps go, więc działają one w przeglądarce. A na dodatek nawigacja jest dodatkową aplikacją która uruchamia się tylko gdy postanowisz poruszać się po trasie do punktu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lyjzer: dla kogoś kto jest ogarnięty pod względem komórek i wie co się dzieje to dobry telefon. Natomiast dla kogoś starszego kto przesiada się z fizycznej klawiatury moim zdaniem jest zbyt ciezki. Ten telefon kupilem dla siebie ale też z zamysłem żeby kupić drugi dla członka rodziny i wiem że dla niego się nie nada. Czasem ekran potrafi zamulić. Mi to odpowiada bo nie oczekuje od niego dużo. Ale wydaje mi