Wpis z mikrobloga

Cześć #krakow, polecicie jakiś fajny parking w pobliżu Tauron Areny? Wpadam tam jutro na Mystic Festival, ale obawiam się, że w obrębie samej Areny nie znajdę już miejsca :( A, no i gdyby ktoś również wybierał się jutro na muzyczne granie i chciał się zgadać, to jestem otwarty na propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: Ciężko stwierdzić bo ja mieszkam 15 minut z buta od areny, to nie zwracałem uwagi, ale musisz uważać bo wczoraj jak piwkowałem w plenerze obok areny to widziałem jak straż miejska blokady zakładała na auta stojące w niedozwolonych miejscach.
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: Pod galeriami kasują po 50 zł, chyba że masz paragon na ileś-tam (chyba też minimum te 50 zł zdaje się) z galerii przy sobie. Więc jeśli parking ma być darmowy, to pod M1 ani Plazę się nie zapuszczaj.
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: No jak wyczaili, że przy imprezach w Arenie zawsze mają full na parkingu, to to wprowadzili. Pamiętam jak kiedyś pojechałem do Plazy sprawdzić czy czegoś nie ma w Empiku (ofc jak jeszcze tam był Empik), w dniu jakiegoś koncertu, to później musiałem się wykłócać z jakimś niezbyt rozgarniętym parkingowym, że jak wyjeżdżam stamtąd godzinę przed koncertem, po 15 minutach postoju, to jednak ta opłata mnie nie powinna obowiązywać (
  • Odpowiedz