Wpis z mikrobloga

Bardzo niecierpliwie czekam na nową apkę do #neuroshimahex bo ciężko w mojej okolicy o dobrego gracza do sparingów. Póki nie ma nowej pobawiłem się trochę starą i zrobiłem 156 meczów AI kontra AI.
Zajęło mi to jakieś 9-10 h, chociażby jakby się spiąć to dałoby radę w 7.
AI zdecydowanie nie radzi sobie z macierzą Neodżungli, która była bardziej bezkonkurencyjna niż Doomsday Machine, które spodziewałem się że wygra bo to jedyna armia, z którą mam problemy na aplikacji.
Czy jakaś armia z wami wygrywa na telefonie? Grywacie DDM na żywo?
Tutaj mój tekst z szczegółami.

#hexoweciekawostki #gryplanszowe #grybezpradu z prądem :)
antros - Bardzo niecierpliwie czekam na nową apkę do #neuroshimahex bo ciężko w mojej...

źródło: comment_TkqVzkOtzgZ6OyTsBELrQhOsEKzLN7gt.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trollasek: Trzewik marudził, że programiści nie biorą się za robotę mimo, że dostają kasę za efekt i że wydać za dużo zarabiają :-P
  • Odpowiedz
@antros: Jakieś 3-4 lata temu grałem sporo przeciwko AI w apce i po prostu już tego nie robię, bo przestałem przegrywać. Nie wiem, czy były jakieś znaczące łatki w międzyczasie. Jeśli idzie o DDM, generalnie na żywo gram zawsze z mniej doświadczonymi ludźmi ode mnie i bardzo rzadko przegrywam. DDM wydaje się być op, bo nawet ze świeżakami gorzej mi idzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Też mam problem żeby kogoś znaleźć do gry.

@Frozenwar: Wow, człowieku przecież jesteś z Wawy, tam masz warszawską ligę hexa, możesz grać w regularnych rozgrywkach na poziomie istny raj, a ten to takie rzeczy wypisuje
  • Odpowiedz