Wpis z mikrobloga

Właściciel częstochowskiej betoniarni WŁODAR Wiesław W. spowodował wypadek w którym zginął mój kolega. Do tej pory nie zostały mu postawione zarzuty, jedynie zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Mam wrażenie że z takim grubym portfelem nie grożą mu żadne konsekwencje. Poszukiwani są świadkowie wypadku oraz osoby które przejeżdżały drogą na której do niego doszło w dniach 12.06-14.06. jeśli jest wśród nas ktos taki proszę o kontakt na priv

http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,89625,24914319,po-wypadku-w-wierzchowisku-rodzina-poszkodowanego-szuka-swiadkow.html

  • 18
  • Odpowiedz
  • 8
@czteropak zapomniałem dopisać, chodzi o osoby ktore podróżują z wideorejestratorem. Niektóre znaki zmieniły swoje ustawienie względem jezdni kilka dni po wypadku
  • Odpowiedz
@jslomczynski34: teściu jest trochę wyżej, z innego źródła słyszałem że finansował radiowozy dla częstochowskiej policji jednak nie wiem ile w tym prawdy
@TymRazemNieBedeBordo: mam nadzieję że tym razem grubość portfela mu nie pomoże
@mdc: to wiadomo, jednak chcemy mieć to na nagraniu żeby mieć pewność że w momencie wypadku znaki były ustawione prawidłowo
  • Odpowiedz
@floojd pasażer corsy jest w ciężkim stanie, podobno już wybudzony ze śpiączki jednak nie wiem czy i kiedy będzie przesłuchiwany. Zeznania kierowcy passata mogą być niewystarczające, Wiesław W. to "gruba ryba" w Częstochowie
  • Odpowiedz