Wpis z mikrobloga

Po wielu zachwytach znajomych kupiłem The Handsome Edition i wiecie co?
- nie mogę zmienić czułości poniżej 10 (co przy DPI 800 na którym gram jest niegrywalne)
- model strzelania po tym jak grałem w w nowego Doom'a to gówno, w ogóle nie czuję broni, nie ma tego mięska przy trafieniu we wroga (chyba, że "mięskiem" tutaj są numerki przy trafieniu)
- sterowanie pojazdami przy użyciu myszy? I to kiedy z pojazdu można strzelać? Serio?
- humor spoko
- ale jak gram w 3 osoby to za #!$%@? nie mogę się skupić na dialogach bo anony ciągle poganiają

ktoś jeszcze tak miał? czy tylko zachwyty? Dla mnie model strzelania był już lepszy w Mass Effect 2. Ten w BL2 jest podobny do Fallout'a 3 czy NV. Poratujcie jakoś bo gierka wydaje się fajna, może tak jest tylko na poczatku
#borderlands
  • 2
  • Odpowiedz
@bukakacake początek prawda jest nudny, bossowie są nie wymagający niczego tylko strzelenia na oślep, jak się wciągniesz to potem przejdziesz tą grę parę razy tylko trzeba przeboleć ten tak jakby samouczek i graj samemu potem jak przejdziesz sobie sam graj z kumplami, nie musisz robić misji pobocznych nie ma tam nic fabularnego
  • Odpowiedz