Wpis z mikrobloga

Eh widzę takie manipulacje na głównej że aż muszę to napisać. Byłem wczoraj na tej paradzie i widziałem jaka jest długa naprawdę. Byłem tam przed startem i przeszedłem się jakieś 700m wzdłuż pałacu kultury i ciągle widziałem kolejnych uczestników parady czekających na start. Nawet nie wiem ile było łącznie, bo nie chciało mi się iść dalej. A co mamy na głównej? Zdjęcie z samego początku parady, wykonane za zakrętem, gdzie pewnie z jakiegoś powodu reszta parady musiała stanąć przed zakrętem. Według map jest to jakieś 150m.

Prawda jest taka że nawet to drugie zdjęcie, na rondzie, nie oddaje tego jak dużo tam było ludzi. Było tam pokazane 500m. Pod koniec przez obserwowałem sobie paradę z dworca przez jakieś 20 minut i ona ciągle trwała. Ile człowiek przejdzie przez 20 min? 2 km? To gdzieś tyle mieliśmy parady. A wykopki plusowały zdjęcie gdzie jej było 150m i minusowały i tak zaniżoną wersję 500m.

Byłem tam by zobaczyć jak jest naprawdę na paradzie, czy tak jak pisze prawa część wykopu. Gówno prawda xD Jakichś mega dziwaków widziałem może kilkunastu (ale to tacy że jakoś wystrojeni, a nie że obklejeni dildosami), w ogóle mam wrażenie że ludzie homo na paradzie to mniejszość (zakładając że mój gaydar dobrze działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)), tak jakby tam byli bardziej ludzie hetero wspierający prawa homo.

I żeby nie było, nigdy nie głosowałem na lewicę i nie zamierzam.

#paradarownosci #lgbt #bekazprawakow #bekazwykopkow #4konserwy #neuropa
Harry19911 - Eh widzę takie manipulacje na głównej że aż muszę to napisać. Byłem wczo...

źródło: comment_HTrFv7rWRAq2vAJtHhARSxkhmqjkIUKc.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrMate: inna sprawa że to trwało dłużej niż 20 minut, tyle to po prostu ja tam siedziałem. I szli w miarę normalnie, nie to co na Boże ciało
  • Odpowiedz
  • 1
@Harry19911 nie wiem jak to tam wyglądało bo mnie zwyczajnie ani parada ani trucie dupy drugiej strony nie interesuje. Ale organizowałem na studiach parę pochodów w normalnym tempie i 20min dawał taki rozstrzał ;)
  • Odpowiedz
Jakichś mega dziwaków widziałem może kilkunastu (ale to tacy że jakoś wystrojeni, a nie że obklejeni dildosami)


@Harry19911: I to są te wisienki, które będą potem starannie wybierane przez prawych i prawostronnych, żeby ukazać jak "naprawdę wyglądała ta parada degeneratów, zboczeńców i pedofili".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harry19911: Na tych prawackich urojeniach @KarguliPawlak jest skrzyżowanie Świętokrzyskiej z Marszałkowską, więc cała reszta Parady jest za zakrętem zasłonięte tu drzewami xD Widać nawet przystanki tramwajowe. Dalej za zakrętem Parada ciągnęła się co najmniej do Emilii Plater. Była jeszcze rozciągnięta co najmniej jedna wielka tęczowa flaga i co najmniej 10 platform, bo sam tyle widziałem.

Ja 20 minut to stałem i czekałem aż jedna platforma dojedzie do mnie, bo koleżanka była
  • Odpowiedz