Wpis z mikrobloga

Wychodzę przed Galerię Krakowską I podchodzę do trzech złotów stojacych przy samochodach.

- Panowie, ile będzie za kurs stąd najpierw pod hotel żeby walizkę zgarnąć a potem na lotnisko
- uuuuuu, ło panie teraz to korki że łoooo homo, to ze 150 cebulionów będzie. Chyba że Ty Mietek chcesz?
- No ja mogę za 130 cebulionow pojechac.
- Ok Panowie tylko do bankomatu skoczę.

Za rogiem cyk Uber, 72zł kursik ( ͡º ͜ʖ͡º)

#krakow #taxi #uber
  • 13
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: Ale nie rozumiesz, że zostałeś pokrzywdzony, bo znałeś z góry cenę kursu? Do tego kierowca nie zdał egzaminu z topografii miasta i jechał na podstawie GPS, co jest NIEDOPUSZCZALNE!! Naprawdę nie czułeś tej niskiej jakości usługi i niebezpieczeństwa? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Unbeliev:
Pociągiem (za który i tak jeździ teraz autobus) też podjechałby pod hotel? Xd

Też tak ostatnio myślałem, że a dobra, pojadę tym pociągiem i okropny błąd. 18zł vs 36 chyba uberem (albo mytaxi, już nie pamiętam) i tłukłem się na stojąco w korkach. No jednak aktualnie nie poletzam xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sergeant_Matt_Baker: ja korzystam z iCar i pewnie zapłaciłbym jakieś 60-70 złoty za tę trasę. Uber mnie dwa razy zawiódł i już z nimi nie jeżdżę, wolę mieć pewność, że ktoś przyjedzie i zapłacić kilka złoty więcej
  • Odpowiedz