Wpis z mikrobloga

@Hive_pl dodajcie moze opcje robienia zdjęcia przy odstawianiu hulajnogi. wczoraj z 10min szukałem bo jakieś debile zaparkowali sobie w klatce a nastepna była w krzakach ( ͡° ʖ̯ ͡°) #hive #wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@ampap: często nawet hulajnogi nie ma fizycznie w miejscu na mapie bo ktoś ją wypożyczył i mapka się nie odświeżyła, non stop to mam, na mapie stoją 4 hulajnogi w jednym miejscu a w rzeczywistości nie ma żadnej
  • Odpowiedz
@Dolan: ja mam w dodatku taki problem ze aplikacja max sie zacina (iPhone 7 plus). z tego co widziałem na androidzie nie ma takiego problemu
  • Odpowiedz
@ampap tylko wydłuży to proces zakończenia wypożyczenia. W lime jak się przegląda zdjęcia to ludzie robią z bliska i i tak nie widać gdzie stoi. Tylko widać hulajnoge i kawałek chodnika. To appka nie odświeża przez parę minut jak się zabierze hulajke i pokazuje że stoi niby dalej
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc chyba nie ma właśnie możliwości zobaczenia zdjęcia danej hulajnogi, więc w sumie to nic nie pomaga.
Jest tylko "gra" w przeglądanie zdjęć z całego świata i ocenianie czy prawidłowo zaparkowana
  • Odpowiedz
@ampap ale chyba tylko można oceniać parkowanie innych użytkowników. Z tego co pamietam to nie można zobaczyć zdjęcia danej hulajnogi, której szukamy. Nie chcę mi się instalować apki żeby sprawdzić :)
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@Hive_pl albo tak jak mireczki pisały dodajcie dzwonek. mam jeszcze pytanko bo często zdarza się ze hulajnoga ma poniżej 40% baterii i nie mogę jej wypożyczyć bo pojawia się komunikat „tej hulajnogi nie zarezerwujesz”. to jakiś błąd czy zabezpieczenie żeby nie padła podczas jazdy?
  • Odpowiedz