Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kryzys w świeżym zwiazku. Dziewczyna mi się przyznała że robiła byłemu laskę w toalecie dla niepełnosprawnych(jak nie byliśmy razem).Nazwalem ja dziwką na co się popłakała i powiedziała,że sama wie że źle zrobiła.
Niby później nie gadaliśmy o tym ale ona i ja wiem że to drażliwy temat.Mówi mi ,że nigdy mnie nie okłamała i chce być że mną szczera i jej zależy .
Nie wiem czy to kontynuować.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 23
  • Odpowiedz
AnalogowaFeministka: Skoro związek świeży nad czym zamierzasz się zastanawiać? Naprawiać można 5 letnie małżeństwo, a nie relację, która na wstępie jest poważnie wadliwa. Na świecie są tysiące kobiet lepszych pod każdym względem, przy których dodatkowo nie będziesz cuckiem. Zastanów się jaki jest sens uparcie obstawać przy lasce, której wady już teraz ci nie odpowiadają, a ledwo ją zdążyłeś poznać

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
AzjatyckiMirek: miałem podobną sytuację i gdybym posłuchał komentarzy podobnych do powyższych zmarnowałbym sobie życie z szlaufem

dzięki zerwaniu tamtej znajomości poznałem obecną żonę, z którą obecnie mamy 3 dzieci

o tamtej dziewczynie wiem, że obecnie jest po dwóch rozwodach i każdy z powodu jej kochanków
  • Odpowiedz