Wpis z mikrobloga

Kiedyś takiemu jednemu normikowi wytłumaczyłem, że nigdy nie będę w związku bo dziewczyny lecą na kasę i dobry wygląd, a ja takich rzeczy nie mam, więc nie zasługuję na miłość. On mi wtedy odburkną, że z takim podejściem do życia to na pewno żadnej kobiety sobie nie znajdę xd właśnie takie obłudne debile reprezentują normictwo.
#przegryw #bekaznormictwa
  • 6
bo kluczowa rzecz na którą "lecą" dziewczyny to pewność siebie. Dlatego im głębiej jesteś w kompleksach tym niższa Twoja pewność siebie. W efekcie jak tylko myślisz jaki jesteś ch!@owy na okrągło tym trudniej Ci cokolwiek z tym zrobić.
@Naavle: A kluczowym faktem jest to, że bez dobrego wyglądu i kasy nie da się być pewnym siebie ;) Nawet gdybym tą pewność siebie na sobie wymusił i do jakiejś zagadał to ona dała by mi do zrozumienia, że jestem żałosnym pajacem.
To już Twoja głowa i Twoje podejście. Nikt nie mówi, żebyś od razu myślał o sobie, że jesteś Brad Pitt, pewność siebie to też przecież nie same skrajności. Już samo wyluzowanie i przestanie się pogrążać w swoich "wadach" na pewno pomoże.

Wszystko jest w Twojej głowie, co wcale nie ułatwia sprawy, bo wbrew pozorom to trudno zmienić ;d