Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaką macie opinie dot. stosowania tabletek hormonalnych?
Polecacie tą metodę antykoncepcji?
Jeśli tak, to jak namówić na nią dziewczynę?

#zwiazki #seks #antykoncepcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: fajna sprawa głównie z tego względu że nie trzeba się męczyć z gumkami i zawsze mieć ich przy sobie, ten argument może ja przekona plus jest dużo przyjemniej, okres jest regularny i delikatniejszy imo to najlepsze argumenty
  • Odpowiedz
@roon0koh: może i fajna (bo nie trzeba się obawiać o ciążę), ale tabletki to nie cukierki i nie każda może, a na każdą na pewno w jakimś stopniu ma negatywny wpływ. Ja brałam ponad 10 lat i nigdy bym do tego nie wróciła
  • Odpowiedz
RóżowyObywatel: Wszystko fajnie wygląda jak nie ma skutków ubocznych. Niestety pojawiają się one dość często, jak nie teraz to przy odstawieniu może być koszmar. Jeżeli chce ryzykować to jej sprawa, jej organizm i może z nim robić co chce. Tylko nie próbuj jej na siłę do tego namawiać. Jeżeli już się zdecyduje to niech robi regularne badania krwi (dużo ginekologów to bagatelizuje i nie informuje pacjentek) i obserwuje swój organizm. Skutki
  • Odpowiedz