Wpis z mikrobloga

Komentarz ZAKAZANY na blogu Kanistra

Staszek nie jest mk, nie jest konewką, nie jest bagim, nie jest trollem, nie jest redem, nie jest strusiem prawa, nie jest eredinem, nie jest QuoVadisem, nie jest kortuxy, nie jest modem, nie był modem. Staszek jest dobrym chłopakiem, Marek otworzył mi oczy na dużo prawdy o kobietach i psychologii, lecz Staszek nie jest takim młodym chłopakiem. Mam lata i wiem jak jest.

Marek nie jest bohaterem. Ma ciemną stronę i jasną stronę. Jest idolem po jasnej stronie, nie ciemnej. Praca, wytrwałość, odwaga - w jasnej stronie jest idolem!

Staszek ma bardzo dużo podobnie jak Marek. Audycja wzięła za serducho, ponieważ dużo jest podobne.
Marek ma słabą motywację, i Staszek ogarnia ból, ponieważ ma tak samo.
Marek ma nałóg, Staszek ma nałóg, nie może przestać, chociaż wie.
Marek nie pisze w moleskinie, ponieważ bazgrze. Staszek w szkole jak miał ładny zeszyt i brzydki zeszyt, brał brzydki zeszyt do pisania, ponieważ się wstydził pisać w ładnym. Staszek za pierwsze pieniądze kupił adidasy oryginalne ze sklepu i wstydził się chodzić.
Marek choruje całą zimę, Staszek również dużo choruje. Nawet latem Staszek choruje.
Marka bolą części ciała i Staszka bolą.
Marek chodzi do dentysty i Staszek chodzi do dentysty ze szkliwem.
Marek w sklepie ma kompleksy, Staszek w sklepie ma kompleksy. Pani pokazuje ubranie i Staszek musi powiedzieć, że go nie stać i pani patrzy z pogardą na Staszka.
Marek lubi czytać. Staszek lubi czytać.

Staszek nie jest taki sam jak Marek.
Staszek nie ma ciężkiej choroby.
Marek ma ładny głos, Staszek ma słaby głos.
Marek trenuje boks, Staszek nie umie się bić.
Marek miał setkę kobiet, Staszek nie miał żadnej kobiety.

Nowa banda kanistra dojeżdża audycje Marka jak mówi o słabościach. To jest złe, że się dojeżdża szczerość. Marek jest szczery ze słabościami, mówi jak jest. Fałszywi ludzie udają szczęśliwe życie na facebooku i instagramie, udają mensy, biznesy, wyjazdy, sukcesy. Fałszywych ludzi nie można naśladować, ponieważ nie są prawdziwi. Droga Marka przez trudne sprawy w życiu jest do naśladowania.

Nie można dać wmówić hejterom, że nie ma talentu. Hejter mówił Markowi, że nie ma robić audycji. Marek uwierzył, że ma słaby głos i za późno wszedł na YouTube. Stracił dużo pieniędzy, bo uwierzył hejterowi. Dlatego nie można hejterom obniżać samooceny i kraść marzeń. Nie mam głosu, lecz mam dobre pióro i będzie lepsze. Nie będę księdzem, nie będę politykiem, nie będę aktorem, lecz mogę być pisarzem. Mogę pisać książki, mogą robić adaptacje w kinie i płacić za adaptacje tantiemy, mogę pisać scenariusze filmów i seriali. Patrzę zakończenie "Gra o tron", bardzo głupie, wszystkim nie pasi, wielcy scenarzyści z Hollywood, napisałbym lepsze.

Daenerys nie powinna palić miasta, lecz rozwalić tylko pałac Cersei. Cersei powinien zabić Tyrion lub Jaime, ponieważ jest młodszym bratem z przepowiedni. Jon powinien powiedzieć Daenerys, że nie mogą się ruchać, bo jest jego ciotką. Daenerys powinna się zgodzić, że Jon jest następcą tronu. Daenerys powinna wrócić do Essos i rządzić se szczęśliwie w Meereen. Sansa jest żoną Tyriona i powinna ciągle być żoną. Arya powinna się ożenić z Gendrym, ponieważ jest dobrym chłopakiem i został lordem. Bronowi się nie należy zamek, ponieważ jest nikim.

Nie można hejtować chłopaka, który poszedł za talentem i ma sukces, ponieważ kradnie się marzenia następnym dobrym chłopakom.

Oświadczenie. Ania i Krzysio prowokują mnie: zadają pytania lub publicznie obrażają. Nie mogę się z nimi kontaktować, ponieważ sąd powie, że mataczyłem zeznania. Nie prowokujcie mnie, ponieważ jestem mądrzejszy od was!
  • 1
@staszek_prawy:
hej sorry za spam ale zachęcam do zgłaszania kanału "radio samiec 2" który głosi treści mizoginityczne a także zachęca do przemocy wobec kobiet, gwałtów, i nawet momentami pochwala pedofilię

https://www.youtube.com/watch?v=3WtssvEhMb0&ab_channel=RadioSamiec2

klikamy "zgłoś", i zgłaszamy jako "szerzenie nienawiści", w treści uzasadnienia wpisując "obrażanie kobiet" albo "treści mizoginistyczne", albo cokolwiek w ten deseń.

Inne jego filmy też warto zgłaszać. Wystarczy że spadną mu 3 filmy i traci kanał bezpowrotnie.
A zatem do