Wpis z mikrobloga

że stawką jesiennych wyborów będzie tylko to, żeby nie dopuścić do samodzielnych rządów


@Niss: No ale

45,56%, a KE+Wiosna+Razem 45,54%,


@Niss: To są samodzielne rządy PiSu.

PiS nie będzie rządził samodzielnie tylko wtedy kiedy kompromitacja wejdzie, a taka koalicja mogła by być gorsza i PiS bez niej.
@Niss: Oczywiście że się da, zaraz będzie spowolnienie gospodarcze i inflacja. Już teraz ceny w sklepach zaczynają mocno skakać a to zapewne dopiero początek, te 500+ jest coraz mniej warte. Jeszcze więcej pieniędzy rozdadzą zaraz to za te pieniądze będą warte tyle co kilogram siana. W tedy poparcie spadnie :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niss: w bardzo złym dla siebie okresie wykręcili taki wynik, na jesieni, o ile nie wydarzy się coś spektakularnego, będzie jeszcze gorzej. PiS będzie rządził ponad dekadę, aż gospodarka nie padnie na ryj.
@Niss: Ludność szybko musiałaby poznać podstawy ekonomii, wiedzy o społeczeństwie.
Zresztą o czym my piszemy.
Rodzice są od tego, nie zadne szkoly.
Jak mnie to #!$%@?, że obecnie wszystko na szkołę się zrzuca.
Kiedy ci #!$%@? rodzice nie pozwalają wobec ich Janka użyć dźwięku powyzej 65 dB
Sami jestesmy #!$%@? a szukamy gdzie indziej.
@Slothowy: Bardzo małe szanse, czytałem i oglądałem sporo reportaży na temat Wenezueli. Mimo tego co się odwala w naszym kraju to bardzo daleko nam do tego co tam się wyprawiało, całkowicie inna sytuacja jest do dzisiaj w Wenezueli. Mimo wszystko nasza władza ma mocno ograniczone możliwości działania :P