Wpis z mikrobloga

dobry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz wynik wyborczy KWW KONFEDERACJI jest jakas porazka ja mysle ze to polskie #!$%@? glupie spoleczenstwo te #!$%@? banda inbecyli ktora glosowala na tych #!$%@? karakanow z pisu to jest jakies #!$%@? nieporozumienie jesli tyle dla was znaczy jesli tyle dla was znaczy ludzie takie zangaaa takie zangazowanie spoleczne jak moje gdzie postawilem moja rodzine moje zycie prywatne biznes wszystko inne i dla was znaczylo to tylko 70 czy 80 tysiecy glosow to was sie powinno #!$%@? #!$%@? tak sie powinno was #!$%@? jak tylko was moze #!$%@? pis platforma was tak nie wyruchala jak wyrucha was pis #!$%@? az was kukle beda swedzialy z bolu to jest dramat #!$%@? to jest dramat ze w tym antyludzkim panstwie w tym panstwie w ktorym media #!$%@? nie byly w stanie powiedziec ze zbigniewa stonoge zbezszczeszczono ze ten czlowiek ma 118 wyrokow uniewinniajacych ze te sadowe #!$%@? powtarzam #!$%@? sadowe #!$%@? tego czlowieka oskarzaly bezpodstawnie i po latach uniewinnialy ze to nie jest czyms wartym tego by tego czlowieka wprowadzic do parlamentu bedzie was pis ruchal w dupe bedzie was pis bedzie #!$%@? dymal tak jak was platforma nie dymala ta #!$%@? ten maly karakan #!$%@? kaczynski smiec zniszczy was sumlinskie kanie lachonie telewizje republiki beda wam #!$%@? odbieraly smak zycia wy #!$%@? idioci narodowi polscy idioci ja mam to w #!$%@? #!$%@? bo mnie stac na wszystko bede zyl #!$%@? tak #!$%@? jeszcze dzisiaj juz bilet kupiony z polski i bede sie z was #!$%@? frajery smial ze wy takie glupie sa tacy #!$%@? debile ktore to #!$%@? pisowskie wybrali nie na korwina nie na stonoge tylko na jakies #!$%@? petru zydow w dupe #!$%@? #!$%@? na kukizow #!$%@? glosowalito jest ta wlasnie #!$%@? polska przez taka #!$%@? polske przez was #!$%@? #!$%@? nic sie w tym kraju nie zmieni bo jestescie #!$%@? warci i trzeba was #!$%@? ruchac i na was zarabiac bo jestescie banda narodowych #!$%@? i nieudacznikow rozumiecie to a wam kochani ktorzyscie glosowali na mnie ktorzy wspomagali mnie dziekuje bo to garstka polakow garstka polakow to jest 70 tysiecy osob moze 80 wylacz ten telefon bo ci go wylacze na amen tak tak tylko to sie w tej #!$%@? polsce nadaje powiedziec wam w ryj wreszcie wy glupie #!$%@? ze jestescie prymitywami ze #!$%@? wasze #!$%@? karty kredytowe to jest wasz majestat wasza godnosc robota #!$%@? w koroporacji i karta z debetem to wy #!$%@? polacy #!$%@? z wami nie warto bylo #!$%@? nie warto bylo zrobic nic co wy sie aa szkoda #!$%@? gadac szkoda szczepic ryja naprawde niech was sluchajcie ci ktorzy sie glupie #!$%@? #!$%@? glosowali na pis niech was szlak trafi #!$%@? warci jestescie antypolakami jestecie dobranoc
co jest #!$%@? pedale co chciales powiedziec dobra narazie #!$%@?
#!$%@? szkoda 9 spraw karnych szkoda #!$%@? bylo ujawnianiac afery podsluchowej ta glupia polska te glupie polaczki #!$%@? was do auschwitz tylko zaprowadzic #!$%@? piecyki wlaczyc szkoda #!$%@? szkoda bylo na was cokolwiek wy glupie #!$%@? wy
#polityka #wybory #popis #heheszki ##!$%@?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach