Wpis z mikrobloga

co tu sie do cholery dzieje, juz tyle tych ułatwień jest że nie mogę tego pojąć, pamiętam jak w 2014 roku pojawiły się misje np 50 fragów dziennie albo 50 tyś dmg dziennie za 250 tys srebra i te misje jeszcze nie były zintegrowane z grą tylko na stronie była informacja a w HUD gry tylko w garażu się pojawiało po ukończeniu tej misji i to były jedyne ułatwienia oprócz konta premium... a dzisiaj? kur jakieś schematy, ciągle eventy, wszystkie premki co chwila do kupienia już nawet za srebro , kiedyś IX tierem trzeba było zrobić ok 250 bitew żeby wbić X tier a teraz wystarczy 50-60. to wszystko wygląda jakby ta gra miała się już skonczyć i za kilka tygodni mieli zamknąć serwery skoro tak wszystko rozdają
#wot
  • 6
  • Odpowiedz
@n3x337: bardzo dobrze, że to ułatwili. Wcześniej jak chciałeś wbić jakąś dychę to najpierw przechodziłeś przez katorgę drzewka (np. TVP VTU, albo black prince) i nie dało się tego przyspieszyć inaczej, niż zużywając wolnego expa, a teraz dzięki schematom i dziennym mnożnikom XP 3x, grindowanie nie jest tak upierdliwe jak wcześniej. Dla mnie jest to zmiana na plus i na pewno sporo graczy ją docenia.
  • Odpowiedz
@n3x337: dokładnie coś podobnego chciałem napisać. A gra jeszcze szybko nie umrze. Wydaje mi się, że obecnie osiągnęli już maksymalny poziom przyrostu nowych kont, a to będzie się zmniejszać z tygodnia na tydzień, więc za wszelką cenę chcą, aby jak najmniej tych graczy odchodziło. No i takimi eventami jak czarny rynek przyciągają starych graczy
  • Odpowiedz
@n3x337: no normalnie straszne że nie każą ci siedzieć miesiącami tylko po to, żeby nabić jedną X. Jak zaczynałem grać w wota to zniechęciłem się do gry na 8 tierze, bo wbić wyżej było cholernie ciężko. Potem wróciłem już po kilku update i grało się dużo przyjemniej. Jeszcze żeby te X były warte tych 800 bitew grindu, ale z reguły jako "zwieńczenie" linii dostajesz gówno, które jest pod każdym względem
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: a mnie przyciągnęli po kilku miesiącach odwyku. Przekonał mnie nowy MM, schematy a teraz dodatkowa funkcjonalnoć konta premium. Tego mi brakowało od czasu jak zacząłem grać w wota. Pamiętam czasy (całkiem niedawne) jak przez miesiąc lub nawet dwa, jedynym "eventem" jaki był w grze to wierzchołek drzewa oferujący exp dla załogi x1,25 czy coś w ten deseń. Pojedynczych misji na gaśnice nawet nie licze.
Dziś taki wierzchołek drzewa zachęca
  • Odpowiedz