Wpis z mikrobloga

@iambatman Ja kupilem z senstymentu, przeszedlem pol fabuly i ide sprzedac. Jezeli lubisz tradycyjne naparzanki w automatowych stylach to mozesz kupic. Jezeli gralas w X to wiesz co dostanirsz, bo gra jest bardzo podobna do poprzedniej czesci i nie wnosi nic nowego do serii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iambatman: ja gram, grind jest ogromny ale satysfakcjonujący. Kampania bardzo fajna. Możliwość dobrania ciosów do każdej postaci tworzy dużo możliwości do tworzenia fajnych kombosów. Skiny to takie se bo połowa jest ta sama tylko w innych kolorach. Wieże czasu są czasami przesadzone (banalnie łatwe a czasem nie do przejścia). Ogólnie większość czasu za mnie grał bot w wieże czasu żeby zarobić kasę i inne bztety. Zostało mi tylko 50 walk online
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iambatman: podejrzewam że stanieje , a dodatkowo będą zmniejszać grind więc warto poczekać. Ale jak trofea zbierasz to nie warto czekać bo niektóre trofea można zgliczować i zaoszczędzić trochę czasu
  • Odpowiedz
@iambatman: Grałem.
Na wstępie zaznaczę, że nie jestem fanem bijatyk, wręcz ich nie lubię. Kupiłem MK z sentymentu, jak mi przeszedł ból tyłka z końcówki lat 90tych, jak przeszli w 3d (wiem, że mieli fajne produkcje, a MK9 czy MKX to podobno były rewelacje, ale wciąż byłem obrażony).

Wiedziałem tylko to, że będę zasysał w tę grę (bez przesady, nie ma tragedii, ale większość graczy online mnie pokonuje). Grafika - wspaniała.
  • Odpowiedz