Wpis z mikrobloga

Hej, jaki dron w przedziale 600-700zł? Chcę nauczyć się nim latać no i ewentualnie coś tam nagrać. Z tego co czytałem to bugs b5w i jjrc jpro x5 są w miarę ok, a sam też znalazłem sjrc f11, który jest składany i jest mi to bardzo na rękę. Czy ktoś z Was miał styczność z tymi dronami? Będą ok na start? #drony
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KolorowyKnur: mialem bugs 3. Fajny dron tylko bez żadnych wspomagaczy, taki bardziej racer niz zabawka. Jest uchwyt na gopro wiec jakies xiaomi tanie dokupisz i miescisz sie w tych 600zl. Ja mialem z kamerka fpv i goglami. Ale dzieki temu mozna sie sporo nauczyc w lataniu jezeli Ci na tym zależy.
@sebekss to w takim razie wygląda bardzo korzystnie. A gwarancja itp? W Polsce da się to jakoś zrealizować? Bo gdyby coś było nie tak to nie chciałbym wysyłać tego z powwrotem do majfrendów xd
@KolorowyKnur: gwarancja jest 12 mcy sklepu. Zgłaszasz elektronicznie ticket i albo dogadujesz się na naprawę w kraju (dają kasę), a jak nie to jednak wysyłasz towar do sklepu do wskazanego magazynu (moze być UK lub Chiny).
Także musisz się z tym liczyć.