Wpis z mikrobloga

  • 77
@karmaisabitch jak to oglądałam to mi się zrobiło go żal. I mówię Niebieskiemu, że ten dziad tak gada, że taka bidulka. A Niebieski mi na to, że jakby Hitler był stary i schorowany to pewnie też bym go żałowała. Emocje się budzą w widzu, trzeba pamiętać o faktach.
  • Odpowiedz
@iniacz: @ccc111: miałam tak samo, w pewnym momencie jak wyszedł do łazienki i potem zaczęła na niego krzyczeć to trochę żal mi się go zrobilo ale potem się jebłam w głowę, przecież on się masturbował jej rękami (°° a ciekawe co z innymi dziećmi jeszcze robił, ohydne
  • Odpowiedz
@karmaisabitch: Najgorszy dla mnie był moment jak chciał ją pocałować po rękach. Niby gest ukorzenia się, ale ostatnią rzeczą, którą chcesz jako ofiara molestowania jest aby twój oprawca zbliżał swoje usta do twojego ciała.
  • Odpowiedz
@RozowyPaskud: rozumiem co powiedziala, pytam czy sie powoluje na jakies statystyki czy tylko na swoje wlasne doswiadczenie, bo mowi ze "w wiekszosci przypadkow" to nie są pedofile a czyn pedofilski jest czynem zastepczym
  • Odpowiedz
@RozowyPaskud: bo logicznie do tego podchodząc to znacznie łatwiejsze by było po prostu pójście do prostytutki, dlatego skłaniam sie raczej ku temu że wiekszość to jednak pedofile, no ale nie mam danych, chetnie poczytam jak ktoś wstawi
  • Odpowiedz