Wpis z mikrobloga

@Hloow: jak już wcześniej pisałem:

Wróciłem właśnie z siłowni, na której byłem z moim dobrym znajomym i jego kolegą, którego znam już na tyle dobrze, że nie wstydzę się przy nim zachowywać w miarę naturalnie. Było to moje pierwsze wyjście na siłkę od 3 miesięcy, w dodatku pierwszy raz na nowej. Wyjście to ukazało to, jak silne jest moje #!$%@?. Na początku rozgrzewaliśmy się na sali z bieżniami, która była niemalże
  • Odpowiedz
@Insam27: Przecież ludzie mają kompletnie #!$%@? w Ciebie. Nikogo nie obchodzi co jakiś randomowy typ robi xD Czy Ty siedzisz po nocach i myślisz co ten Maciek z 3b zrobił głupiego? Xd
  • Odpowiedz
@Hloow: najgorsze jest to, że ja zdaję sobie sprawę z tego, że dla tych ludzi najprawdopodobniej nie mam żadnego znaczenia. Problem w tym, że ten strach przed zostaniem wysmianym zakorzenił się gdzieś głęboko w mojej podświadomości i przez niego do każdej sytuacji odpisuję sobie czarne scenariusze jakoby np. Ktoś miałby ze mnie kpić, ponieważ nie umiem prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Teoretycznie jestem świadom tego, że w takiej sytuacji nikt mnie raczej nie
  • Odpowiedz