Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #miyo #touhou #reimuhakurei #anime #

Weźcie mi powiedzcie czy to ja jestem roszczeniowym milenialsem, czy moja rodzina jest #!$%@?? ( )

Gadałem sobie z rodzinką, że kończy mi się okres próbny (3 miechy) i chciałbym więcej zarabiać (1.8k aktualnie "na start"). Umowę mam przedłużoną na 100%, ale nie wiem jeszcze jak z wynagrodzeniem dokładnie (nowa branża, prawie wszystko nauczyli).
Nagle dostałem zjeby, że nie dostanę nic więcej, że powinienem dziękować, że zarabiam aż tyle! Że w normalnej pracy trzeba pracować rok albo 3 lata za najniższą krajową i dopiero prosić o podwyżkę! Nie jestem po studiach, więc nie mam prawa wymagać więcej kasy, a nawet to każdy zaczyna od najniższej albo jeszcze mniej, bo pracodawcy nie chcą nie wiadomo kogo, kto tylko pracuje dla pieniędzy. Trzeba pracować za najniższą dla firmy, aby ona nas później doceniła. W ogóle co ja sobie myślę, że idę-pracuję-przychodzę i robię swoje - praca jest również poza domem. W ogóle skąd szef ma brać pieniądze dla pracowników jak musi pokupować wszystkie rzeczy za swoje, opłacać wszystko i jeszcze rząd go okrada...
No i jeszcze klasyczne śpiewki, że nie znam życia, że jestem młody gówniarz, żebym "wyszedł" z internetu, bo żyję fikcją (
)
źródło: comment_A2gf6FZDOmSVabcYAfklofaCMKSbJIfZ.jpg
  • 5