Wpis z mikrobloga

Panie Kurząsiu, nieładnie.. Dobrze wiesz, że to tylko straszenie koleżanki, na grupie zamkniętej mozesz Pan sobie pisać nawet o seksie ze zwierzętami. A jeśli ktoś to udostępnia, to jego wina..
Co do filmu Jana Kowalskiego na mój temat, ja się nie mieszam.. Jestem juz poza tym. Zajmuję się łapaniem pedofila w mojej okolicy. Udostępniam za prośbą kolezanki.
#kurzatkowski #jaktoogarnac #patostreamy
Pobierz snierzyn - Panie Kurząsiu, nieładnie.. Dobrze wiesz, że to tylko straszenie koleżanki...
źródło: comment_zQUqopwckevSOQmEHN4yX7Tz6vVXgaaP.jpg
  • 19
@snierzyn: wrzuć proszę całość, bez danych koleżanki. To jest jakiś absurd, czy ja naprawdę widzę, ze on żąda 100 000 złotych zadośćuczynienia? Ale za co? Grupa zamknięta to z założenia grupa, której treści są dostępne tylko i wyłącznie dla zamkniętego grona członków. To co, teraz każda Grażynka z obozu przeciwnego ma dostać pozew? A może ta babeczka nagrywająca chore filmy z filtrem ze snapchata powinna iść siedzieć? :D

Kurzatkowski w grudniu
@szczera-optymistka: widze ze placek bawi sie w stalking i wyłudzanie pieniędzy.
podetrzeć sie i odeslac. Choć osobiście szkoda by mi bylo marnować kase na znaczek na tą patologie. Lepiej spożytkować kupując bułke bezdomnemu. A tą patologie zglaszac gdzie trzeba.