Wpis z mikrobloga

Zdradzę dla was sekret. Tak naprawdę to nie jestem żadnym pijakiem, od dawna mówiłem dla was że wszystko co robię to fikcja. Nie mieszkam w tej obskurnej norze, to tylko dom wynajęty od tej starszej Pani której zdjęcie dziś latało na wykopie i ja tam tylko nagrywam gnioty i lajty. Kibel z łazienką oczywiście jest bo jak sami widzieliście właścicielka domu jest bardzo zadbana a ta sławojka to tylko element scenografii. Mam prawdziwą żonę, dwójkę dzieci i wielki dom pod Warszawą.

Nazywam się Andrzej Jarosławski, jestem zawodowym aktorem, któremu ciężko się wiodło więc postanowiłem rozpocząć projekt "Menel". Swoją postać nazwałem odwrotnie czyli Jarosław Andrzejewski. Pierwsze co zrobiłem to skontaktowałem się z Krzyśkiem który był początkowo moim "Menelem" ale po dymisji ze stanowiska redaktora nie miałem kogo nagrywać więc sam postanowiłem zostać menelem. Dalej już wiecie co się działo. Doprowadzenie się do tego stanu kosztowało mnie bardzo wiele ale jestem zadowolony z efektu końcowego. Wiem że stworzyłem coś wielkiego, coś co ogląda wiele osób.

Kiedy zakończę projekt "Menel"? Sam nie wiem, mam jeszcze sporo pomysłów w głowie które będę z czasem realizował. Nie musicie się martwić o zakończenie mojego serialu.
I pamiętajcie, wszystko co robie to fikcja!
#kononowicz #patostreamy
A.....i - Zdradzę dla was sekret. Tak naprawdę to nie jestem żadnym pijakiem, od dawn...

źródło: comment_ZtC5DaAq0nPOjoeduONKh1MMUjLYXGuD.jpg

Pobierz
  • 4