Wpis z mikrobloga

Wszystko to ustawka tvn nie pomyslal ze od ostatniej edycji BB wiedza widzow i internautow poszla do przodu. Wszyscy wiedza ze to rezyserka ale kazdy oglada i komentuje wiec chyba cel osiagniety. A lukasz jak teraz nie odpadnie to bedzie przegiecie, poza tym skoro 99% ludzi w necie jest negatywnie do niego nastawiona i nie chce go w programie on o dziwo zostaje w nim dalej...
#bigbrother
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Juliettee: Ona już przestała się z tym kryć nawet. Nie podoba mi się to u niej. Przylazła, aby autopromocję odwalić ze śpiewaniem (to się zdziwi) i sobie wyjść w trakcie. Mogli dać osobę, której zależy, aby tu być, a przynajmniej taką, która ma ochotę zostać do końca. Ciekawe czy wiedzieli o tym od początku, czy zataiła to przed nimi?
Spiff - @Juliettee: Ona już przestała się z tym kryć nawet. Nie podoba mi się to u ni...
  • Odpowiedz
@Juliettee: do polowy maja moze siedziec pompe z niej cisna i tyle szkoda mi jej ale faktycznie len jest, ale jak musi to robi np ciasto dla Radka w wiezieniu kazdy watpil a
Ona dala rade. Szkod mi jej bo taka czarna owca. Lukasz drazni mnie bardziej od niej i Justyna takie hieny tylko szpile wbijaja a przyjaciol udaja.
  • Odpowiedz
@Spiff: mi się zdaje, że wiedzieli. Widać, że Kasia ma dużo informacji, których inni nie mają oraz porad co ma robić. Kiedyś powiedziała, że w WB doradził jej żeby sprzątała, że ma potwierdzenie z zewnątrz, że Radek, Igor, Iza są fałszywi.
  • Odpowiedz
@karpiu45: ona sama mówiła, że jest pośrodku i z jednej strony podziobie i z drugiej. To ona powiedziała Łukaszowi, żeby nie mówił Justynie, że ona gra w ten jednej grupie i z tego się zrodził konflikt między Justyna a Kasią. Justyna zauważyła, że co innego mówiła w ich towarzystwie a coś innego w grupie, a Łukasz potwierdził zamiast wytłumaczyć Justynie, że ona gra ( bo dobrze o tym wiedział).
  • Odpowiedz
@cluer: "Tak, tak, ale nie mam jeszcze wizy" - tak powiedziała.
Czyli gdzieś na początku maja będzie musiała wyjść. Najpierw ogarnąć parę rzeczy "po-programowych", a potem sprawy prywatne związane z wizą. Ten czas oczekiwania miesięczny jest tu kluczowy.
  • Odpowiedz
@karpiu45: Bartek wkurza jedynie z tymi swoimi przydługimi opowieściami, a tak to chyba najmilszy koleś tu (łącznie z Radziem). Oby do końca został :-)
  • Odpowiedz
@Spiff: tydzień czeka sie na wbicie wizy do paszportu - zostawiasz paszwport w konsulacie ale nie odbierasz go od razu.
Oczywiście wyjątek stanowią wizy biznesowe - te możn
załatwić w 24h ale Kasia nie wyglada na osobę zatrudnioną w amerykańskiej (albo chociaż miedzynarodowej) korporacji, która moze to przepchnąć (inny druk - wszystko załatwia firma, ty tylko skałdasz podpis).
  • Odpowiedz
@karpiu45: Bartek jest normalny ale w TV prawie nie jest pokazywany
Jego "normalność" przejawia sie w tym jak rozmawia z resztą zespołu.

Naprawdę madry gość, poukładany i doświadczony przez życie.
  • Odpowiedz