Wpis z mikrobloga

Ej ziomy bo ogólnie zacząłem z e fajami i nie #!$%@? nie wiem jakie są premixy a dziwnie będzie typa w sklepie pytać co pan poleca, skąd brać info jakie aktualnie są w sklepach? Nie chce tez żeby była akcje że przyjdę powiem że chce gobears mono a tu się okaże że one mają dwa lata i nigdzie ich nie ma xD
#vape #vapenation #premix #epapierosy
  • 7
  • Odpowiedz
@Blacjer: duma Ci ucierpi jak sprzedawca Ci coś doradzi? mono normalnie powinny być, niedawno wyszły duo to też będą, tylko mogą nie mieć na stanie danego smaku. Sama mogę Ci jeszscze polecić dinner lady (drogie, ale warto) i #tagi. A to co jest w sklepach to na stronach możesz sprawdzać, np vapetechpoland(wszystko aktualne, a jak czegoś nie ma to jest to napisane), bo np liquider już nie ma strony, więc
  • Odpowiedz
@Blacjer: właśnie o to chodzi ze sprzedawcą w vape shopie, on jeżeli nic nie ogarniasz to ma Ci doradzić, taka jego praca xD a rzeczy możesz przeglądać w necie, np popularna jest sieć Vape Club Poland - duży wybór i mają swoją stronę, e-dym, liquido - vaper.pl, smooke chyba też ma swoją stronę
  • Odpowiedz
@paulinnaa: Vape tech Poland chyba nie ma stacjonarek. Możliwe, że chodziło Ci o VCP.

A jak tak, to polecam w opór VCP w Krakowie na Lubicz :) Sprzedawca mega w porządku jest i ogarnia.
  • Odpowiedz