Wpis z mikrobloga

@DJtomex: sklepy patriotyczne tyle produkują tej husarskiej odzieży, ze zarabiają nawet na hurtowym sprzedawaniu bluz dla słowackich robotników, co za wstyd. Ten symbol powinien być zastrzeżony aby żaden Sebastian nie traktował go jak ruskich skarpet z rynku
  • Odpowiedz
zarabiają nawet na hurtowym sprzedawaniu bluz dla słowackich robotników, co za wstyd


@Poro6niec: wstyd to kraść, jak słowacy chcą dać zarobić polskim producentom to gratulacje i tylko trzeba kasować. Nie ma co się obrażać tylko jak jest okazja to trzeba zarabiać. Lepiej mieć kasę i słowaka w bluzie z kotwicą niż biedować z myślą że się obroniło ten symbol.
  • Odpowiedz
@Ripper: Ja w niedzielę widziałem w tramwaju jak jakiś pijany gość spał na siedzeniach. Niestety miał bluzę patriotyczną. Wstyd, że nasze symbole zostają zredukowane do odzienia żulii.
  • Odpowiedz
prawicowi psychole w taki sposób niszczą bezcenne symbole narodowe


@Ripper: akurat w tym przypadku - kotwicy, każdemu zdrowo myślącemu człowiekowi nie szkoda. Zrównano ten znak z rynsztokiem i w sumie mi nie szkoda, a uznaję się za patriotę. Krytycznie rzecz biorąc powstanie spowodowało śmierć dziesiątek tysięcy i zniszczenie stolicy. Koniec końców i tak wylądowaliśmy pod ruskim butem na 60 lat. Rozliczenie tej historii powinno nastąpić już dawno, a robią z nich
  • Odpowiedz
@DJtomex: No nie wiem. Przecież nadruk zawsze będzie droższy niż zwykłe ubranie. Chyba, że gość nie ogarnia i dosłownie pojechał na rynek gdzie miał do wyboru to, albo bluzy Abidasa za 5zł więcej. Ubrania robocze można kupić za 30-50 za komplet.
  • Odpowiedz
  • 0
@DJtomex: Trzeba powiedzieć wprost, że prawicowi psychole w taki sposób niszczą bezcenne symbole narodowe.


@Ripper Pożyteczni idioci lub/i na smyczy naszych wrogów, aby obrzydzic i ośmieszyć wartości i symbole patriotyczne.
Kiedyś z takimi symbolami walczyła propaganda komunistyczna, trzeba było dużo środków, działań itp. Dziś wystarczyło wmówić patologii, że mogą się dowartościować zmieniając bluzę z HWDP czy JPna100% na bluzę z kotwica. - Genialne.
  • Odpowiedz