Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich 3 posiadaczy #nintendoswitch #switch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przymierzam się do kupna i chciałbym Was zapytać o opinie, jak oceniacie swój zakup z perspektywy czasu? Osobiście chcę dla siebie konsolę, bo sporo czasu spędzam poza mieszkaniem i nie mam kiedy popyrkać.

Postarajcie się mnie teraz nie zjeść, ale z dziennikarskiego obowiązku chcę zapytać o wszystko: opłaca się bawić w przerabianie sprzętu? Czytałem, że jest taka możliwość, ale łatwo złapać bana (swoją drogą z czym on się wiąże?)
  • 8
@Rivellen: Z przerabianiem to nie pomogę, bo nie mam zamiaru się w to bawić.
Co do zadowolenia, to 3 miesiąc mi leci i bez zastanowienia mogę powiedzieć, że nie żałuję.
Nie jest to może grafika jak na stacjonarnych konsolach, ale wygoda, ergonomia i ciekawe tytuły robią swoje. Już mi się udało przekonać zagorzałego fana Sony do zmiany platformy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przymierzam się do kupna i chciałbym Was zapytać o opinie, jak oceniacie swój zakup z perspektywy czasu?


@Rivellen: 9.5/10

Osobiście chcę dla siebie konsolę, bo sporo czasu spędzam poza mieszkaniem i nie mam kiedy popyrkać.


@Rivellen: Właśnie w hybrydowej koncepcji leży siła Switcha.

Postarajcie się mnie teraz nie zjeść, ale z dziennikarskiego obowiązku chcę zapytać o wszystko: opłaca się bawić w przerabianie sprzętu?


@Rivellen: Jeszcze nie masz Switcha, a
@Rivellen: od czterech miesięcy posiadam Switcha i nie żałuję zakupu. Używam zarówno w domu, na przerwach w pracy i w podróżach. Polecam kupić dobre słuchawki.

Przerabiać nie mam zamiaru i tak jak kolega wyżej napisał, zachowaj RiGCz. Na Twoim miejscu nie ryzykowałbym uszkodzeniem konsoli. Ja wiem, że giery tanie nie są, ale warto zapłacić za exclusivy pokroju Zeldy, czy Marianów, w które możesz pograć tylko i wyłącznie na Switchu.

Podsumowując: jeśli
@Rivellen: jestem graczem PC, nigdy nie widziałem sensu w posiadaniu konsoli, ale że telewizor mi się marnuje, a TV nie oglądam (nie, nie jestem wege, ani studentem prawa), to pomyślałem, że jak już coś mam kupić, to coś co mi PC-ta uzupełni, a nie zastąpi.

Do kupna przekonały mnie niedostępne nigdzie indziej gry (Mario Kart, Mario Party - świetne do grania ze znajomymi) i możliwość noszenia konsoli ze sobą. Ostatnio zagrywam
@fafulec @goomba-pl @ponury_janusz @zolwixx Dzięki wielki za podzielenie się doświadczeniami panowie, przekonaliście mnie :D

@zolwixx U mnie jest właśnie dokładnie jak mówisz, też kiedy miałem czas katowałem jak leci na PCie, ale ostatnio tego czasu jest jak na lekarstwo i potrzebuje czegoś, co będę mógł sobie szybko odpalić leżąc w wyrze, będąc w terenie, poza domem. Wychodzi na to, że switch się sprawdzi idealnie :D
Przymierzam się do kupna i chciałbym Was zapytać o opinie, jak oceniacie swój zakup z perspektywy czasu?


@Rivellen: Najlepiej wydane 1300zł w ostatnim czasie :)

Osobiście chcę dla siebie konsolę, bo sporo czasu spędzam poza mieszkaniem i nie mam kiedy popyrkać.


@Rivellen: Tutaj zdefiniuj co oznacza "sporo czasu". Bo o ile przy mniej wymagających tytułach bateria trzyma do 6h, to przy tych najbardziej prądożernych potrafi zejść <3h. Nie jest to
Nie jest to może grafika jak na stacjonarnych konsolach, ale wygoda, ergonomia i ciekawe tytuły robią swoje. Już mi się udało przekonać zagorzałego fana Sony do zmiany platformy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fafulec: Dokładnie, to jest zupełnie inny typ konsoli. Zawsze jak ktoś mi mówi o grafice porównując switcha do ps4, to odpowiadam, że grając w samolocie, pociągu czy na plaży nadal mam 720p i 30fps, a