Wpis z mikrobloga

@Rumbago obecnie myślę nad Kun, Ster, Laporte. Ale z Pepem wiadomo - nigdy nic nie wiadomo. Oglądam właśnie dokument o City z poprzedniego sezonu co Amazon nakręcił może pomoże mi to zrozumieć jego rotation wheel. XD
@CydrNorweski: Jeśli chodzi o Wolves i Watford, to myślę, że rotować będą w tym drugim meczu. W pierwszym meczu Wilki mają Burnley, a Watford United, więc zamiast Deeneya brałbym Jimeneza, kosztem downgradu Deulefeu. Ogólnie masz też niepotrzebnie mocną ławkę. Szansa, że ktoś z Twojego składu nie zagra ani minutę przez 2 mecze, a Ty nie zdążysz na to zareagować, jest minimalna (musiałby doznać poważnej kontuzji na rogrzewce czy tam w przeddzień
@Rumbago: @v1ct0rB: Z calym szacunkiem do Brighton i FA Cup to sa to w tym momencie najmniej istotne z trzech rozgrywek i City zagra w pelnym albo wiekszosci pelnym skladzie ligowe mecze. Brighton w FA cup mozna spokojnie grac z Danilo, Mahrezem czy Fodenem. Odpadniecie z FA Cup nikogo wielce nie zaboli jezeli da to przejscie do polfinalu LM i utrzymanie prowadzenia w lidze. Do tego mysle, ze nawet 'drugi'