Wpis z mikrobloga

  • 7
Kolejny zamach i głównym winowajcą wg wykopu jest "lewactwo". Ciekawa kto strzela? Fanatyk o skrajnych poglądach prawicowych czy lewicowych? W sumie czego się spodziewać po ludziach z tego portalu, którzy próbują usprawiedliwiać mordercę albo i nawet chwalą
#nowazelandia #zamach
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co za różnica?


@pilot1123: Różnicę nie ja wymyślam. Silicie się na pisanie, że to prawak gdzie to nieprawda więc nie piszcie o jego przekonaniach to nie będzie reakcji. Już dziś znani naukowcy i gro mediów ustawicznie pisze, że Hitler był prawakiem więc tak się tworzy ''nową'' historię.
  • Odpowiedz
Silicie się na pisanie, że to prawak


@4x80: eeee co i jak? Ja się na nic nie silę, ja mówię że zastanawianie się czy to lewak czy prawak to patologia, a ty mi obracasz kota do góry ogonem.
  • Odpowiedz
@Aleis: Świat nie jest monochromatyczny i nie kończy się na podziale lewak-prawak. W tym przadku tymbardziej nie da się sklasyfikować jednoznacznych poglądów poltycznych tego debila.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CapoDiPtakMuzzapi Moim zdaniem typ ma skrajnie prawicowe poglądy. Z naszego podwórka najgorsze jest to, że ludzie nie upatruja winowajcy w osobie, ktora mordowala, tylko w wszechobecnym lewactwie
  • Odpowiedz
@Aleis: Mhm, a liberalna część społeczeństwa we wszechobecnym 'prawactwie'.
Widzisz co chcesz widzieć a nie to co jest faktycznie. Jeszcze raz - nie da się sklasyfikować gościa jednoznacznie lewo-prawo, przedstawił poglądy zarówno skrajnie lewicowe, prawicowe i faszystowskie (który nie jest jednoznaczny z żadną ze stron).
  • Odpowiedz