Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d3v: Ifixit sprzedaje zestaw do wymiany, aczkolwiek niewiem czy uda Ci sie dobrze skleic pozniej obudowę, aby trwale sie trzymala
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: mam jeszcze na gwarancji a poza tym że słabo trzyma - sot niecałe 2h to przy 18-20 procentach potrafi się telefon wyłączyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d3v: Aaa, no to slij co sie zastanawiasz.
Moj trzyma SOT 6/7h, telefon używam 20msc (co noc ładowany do 100% ladowarka 1A).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: bo problem jest taki że wiem że turbopower ładowarka uwala baterie. Ale inna nie ładuje battery moda... Bo za małe natężenie. I krąg się zamyka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@d3v: Uztywam moda 2.2Ah od Motoroli. (Incipio tez zresztą lądowało)
Ladowarka zwykla 0.5 lub nawet 1A tez naladuje moda, ale dopiero po naladowaniu telefonu. (po zakończeniu lafowania telefonu po kilku minutach zaczyna ladowac moda))
Turboppwera na raz.
@d3v Ja wymieniałem w Moto Z jakieś 2 tygodnie temu. Nie tak łatwo dostać samą baterię, a jeszcze trudniej znaleźć serwis który się tego podejmie (robią to na Twoje ryzyko, bo do środka można się dostać tylko po wyklejenie wyświetlacza). Na szczęście dobrze trafiłem i komóra śmiga jak nowa ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: a jeszcze mam pytanie. Nie masz tak że jak zalaczysz tego moda i coś robisz na telefonie dłuższy czas np. stawiasz hotspot i piszesz na messegner to bateria i tak potrafi ci się rozgrzać do 42 stopni?