Wpis z mikrobloga

Testowanie drogich zawodnikow zazwyczaj wiaze sie z ogromnym podatkiem, wiadomo, czasami sie uda kupic gdy cena jest w dolku i sprzedac gdy pojdzie do gory, ale przy wiekszych kwotach podatek jest tak ogromny, ze nawet przy odpowiednich momentach sprzedazy tracimy dziesiatki tysiecy coinsow.

Proponuje w tym temacie pisac o wrazeniach z grania poszczegolnymi drogimi kartami (okolo miliona lub wiecej coinsow) ktorymi rozegralismy conajmniej 30 meczow.

Wiadomo, ze kazda opinia jest subiektywna, ale byc moze sie komus to przyda przy podejmowaniu decyzji.

Moje wrazenia:

Base Vieira - Vieira ogolnie jest najlepszym defensywym pomocnikiem w grze, wersja base ogromna postura, dlugie nogi, ktore nienaturalnie odbieraja pilke, 192cm wzrostu, wyjatkowo szybki i wyjatkowo zwinny jak na te gabaryty. Minusem tej karty sa pracowitosci, med/med i w zaleznosci od stylu gry stamina. Obecna cena na PS4 1.4-1.6m z czasem bedzie spadac, ale wg. mnie najlepsze value w kwestii cena jakosc jesli mowimy o najlepszych kartach na ta pozycje.

Mid Vieira - lepsze pracowitosci, szybszy, lepsza stamina, mid wersja Vieira jest zauwzalnie lepsza, ale wg. mnie placic dodatkowy milion za ten upgrade to rozwiazanie dla ludzi ktorzy nie maja co robic z coinsami.

NIF CR7 - prawdopodobnie najlepsza NIF karta w grze, niesamowicie skuteczny z obu nog, strzela bramki z kazdej pozycji, ma specjalne umiejetnosci w przyciaganiu pilki do siebie w polu karnym. Dodatkowo najlepsza gra glowa w grze i gwarantowane bramki z wrzutek i rzutow roznych. Moj jedyny zarzut do Ronaldo jest dosc personalny i ciezko mi go okreslic, mianowicie jest w nim cos takiego, ze gra sie nim dosc mechanicznie, nie sprawia az tyle frajdy podczas budowania akcji, a drybling jest mocno przecietny. Mowiac to wszystko, wydaje mi sie, ze cena 1.8m-2m za najlepszego/najskuteczniejszego napatnika w grze jest dosc uczciwa.

Mid Ronaldinho - najlepsza karta jaka gralem do tej pory, rownoczesnie sprawiajaca najwiecej frajdy z gry. Specjalne animacje do dryblingu, duzy model w grze ktory jest rowniez super przyjemny w dryblingu i unikalne 80+ sily u zawodnika ktorym swietnie sie drybluje sprawiaja, ze Ronaldinho jest jednym z najlepszych camow w grze. Jedynym minusem tej karty jest stamina, i w koncowkach meczow czy dogrywce czasami mam dylemat czy grac padnietym Dinho czy swiezym zmiennikiem. Byc moze za czesto #!$%@? sprint i wracam sie nim do obrony co moze sprawiac, ze 81 staminy na tej pozycji nie jest wystarczajace dla mnie. Wg. mnie karta mocno premium i za 60/70% tej ceny mozna kupic kogos porownywalnie dobrego, jesli go sprzedam to pewnie by potestowac innych atakujacych.

FS Aouar - Bardzo podobna karta do Ronaldinho, bardzo plynny w drybling, swietne strzaly, calkiem silny i do tego dochodza bardzo zacne statystyki dotycze gry w obronie. Minusem tej karty jest dosc maly model postacii w grze, ktory sprawia, ze karta nie daje wrazenia jakiejkolwiek obecnosci, w szczegolnosci gdy sie go nie kontroluje. Bardzo przyjemna karta ale wg. mnie cena 600-700k bylaby bardziej adekwatna, w placimy troche premium za najlepszego pomocnika z Ligue 1 + hyperlink do Mendiego / strong link do Mbappe.

Ktos chetny podzielic sie wrazeniami z grania swoimi drogimi kartami?

#fut
  • 9
@prodigi: co do Ronaldo to pełna zgoda, jeżeli chodzi o drybling serio jest o wiele więcej lepszych kart w grze, no ale mało jest napastników tak zbudowanych i tak skutecznych, wpisuje się bez znaczenia na updaty w silnik gry. Jak coś znacznie pieprzyć to zły znak, fifa nie chce żebyś wygrał.

Butra prime - jak ktoś nie umie wytrzymać dwóch sekund bez robienia krokiety albo innych trickow to lepiej wziąć kogoś
@prodigi: a no i co do Francuza i jego kolegi z future stars z Arsenalu. Pełna zgoda, żałuję że te karty jednak tyle kosztują i że same modele ingame nie są mocniej zbudowane, wtedy naprawdę te karty byłyby mocno OP
Moj jedyny zarzut do Ronaldo jest dosc personalny i ciezko mi go okreslic, mianowicie jest w nim cos takiego, ze gra sie nim dosc mechanicznie, nie sprawia az tyle frajdy podczas budowania akcji, a drybling jest mocno przecietny.


@prodigi: mi w grze Ronaldo najwięcej przyjemności daje strzelanie bramek. Po prostu to, że strzelasz z jakiejś dziwnej pozycji, a on dalej trafia.
Rijkard primera styl kotwica jestem bardzo zawiedziony liczyłem że to będzie taki bardziej mobilny Fabinho który dorzuci minimalnie coś w ofensywie. Często łapie żółte kartki od czapy. Sam nie zaatakuje przeciwnika. Często piłka bądź zawodnik z przeciwnej drużyny sobie przelatuje obok a on jak gdyby nigdy nic kroczy jak by był z psem na spacerze. No czuć to że med/med.
@prodigi fajny pomysł, ale ten post zaraz zginie i ciężko będzie do niego wracać, nawet mając go w ulubionych. Może jakiś osobny tag a'la futgoat :D